2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده هامون قبول نمیکنن وگرنه من همه جهازم اماده هس فقط سرویس چوبم مونده که اونم جا نداریم بخریم خ ...

اشکالی نداره اوناهم ارزو دارن دیگ....یخورده هم روش...انشالله ک زود تموم بشه و بادل خوش بری سر زندگیت🌷💋❤

2728
ناموساً‌ بفروشمش سمت اندیشه خونه بخرم     ولی کدوم ادمی میاد ۱۲۰ تومن برای یه یخچال بده ...

چی بگم😯

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
ن عزیزم از تمسخرت خوشم نیومد...🌷 مامهمونی هامون نفرات زیادن

توی مهمونی ها که هر چقدرم بچینی تو ماشین بازم ظرف اضافه میاد و جا نمیشه

منظور من مصرف روزانه بود نه مهمونی😉❤️❤️❤️

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
از بین ساید  اسنوا و دوقلو هیمالیا  کدوم پیشنهاد میکنید

اسنوا 

شنیدم هیمالیا خرابی داره البته جدیدا کسی نخریده

هیتاچی ام خوبه اما قیمتاشو نمیدونم دیگه

مرده‌شور قیمتای فضاییشونو ببرن. شب میخوابی صبح بیدار میشی میبینی قیامت شده.   

توی مهمونی ها که هر چقدرم بچینی تو ماشین بازم ظرف اضافه میاد و جا نمیشه منظور من مصرف روزانه بود نه ...

۲ نفرادمیم دیگ ۲ تیکه ظرفو ک میش تودست شست ولی تومهمونی ولی ظرف دورو برته

...با۱۴ نفره من جمعش میکنم و ظرف نمیمونه  من منظورم این بود ک اگ جاداشت و بزرگتر داشت از این بزرگترشم میگیرفتم😐

من سامسونگ دارم عزیزم ....ایرانی ارزون تره بگردببین ایرانی کیفیت خوب کدومشه بگیر خارجی رو ول کن خیلی ...

آخه یه بار میخرم خوب بخرم دگ والا میترسم پول ایرانی رو بدم بعد خوب نباشه پشیمون بشم.شما از سامسونگ راضی هستی؟میدونی الآن چنده؟ببخش زیاد سوال پرسیدم

2706