2733
2739

ما که خداروشکر رسم جهیزیه نداریم... پسر هم بخواد بخره زیاد بهش سخت نمیگیرن حالا ایرانی باشه یا خارجی چه فرقی داره اول زندگی آدم نباید سخت بگیره... دوست من دوسال پیش اسنوا خرید هم گاز هم یخچال خیلی هم راضیه ازش حالا واجب نیست مارک خارجی باشه جنسای ایرانی خوب هم وجود داره 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

شرایط اقتصادی سال ۹۷ با الان قابل مقایسه نیس منم سال ۹۷ یخچال و لباسشویی خریدم مارک Samsung ارزون بود اگه الان میخاستم بخرم ۱۰۰٪مارک ایرانی میخریدم چون مهم کارایی هس نه مدل و چشم وهم چشمی

باور کن عشق از زبان ت❤و شنیدن دارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه منم دو سال پیش ازدواج میکردم بهترین جهاز میخریدم حتی یخچال الجی هم شده ۷۰ به بالا💔

نههههه... الجی هم 70??!! مطمئنی??😬😬

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2728
عزیزم اگه منم دو سال پیش ازدواج میکردم بهترین جهاز میخریدم حتی یخچال الجی هم شده ۷۰ به بالا💔

اخ گفتی منم همینجوریم با بدبختی داریم جهاز میخریم بودممون ب هیچی نمیرسه 😢

حتی دیگه نمیتونیم یه تلویزیون ال ج یا سامسونگ بخریم خ سخته واسه ما جوونا

بوش چند سالیه انحصاری فقط داره و محصولاتش رو کشور های دیگر میزنند

..چه طور میشه بهش اعتماد کرد؟

حتی سامسونگ و ال جی هم از ایران بارو بندیلشونو جمع کردن رفتن..

اینایی که دارین تو بازار میبینید ساخت داخل هست!!

چند روز پیش تو همین نینی سایت یکی بود یخچال گرونی هم خریده بود.

.بعد نمایندگی اومد نصب کنه گفت فیک هست..

طرف هم نتونست پولش رو از فروشنده طلب کنه..

کدوم عقل سلیمی قبول میکنه وقتی ما تحریم هستیم و دلار شده 20 تومن. و 

الان چند سال هست جلوی واردات کالای خارجی رو گرفتن 

.تاجر میاد جنس با کیفیت و اصلی وارد کشور کنه؟

لطفا به خاطر سلیقه شخصی..نام کالای ایرانی رو بد نکنید و بی کیفیت نخونیدش..

افراد زیادی الان چند ساله شبانه روز دارن تلاش میکنند کیفیت محصولات 

رو روز به روز بهتر کنند.و ما شاهدش هستیم..

.الان تو بازار اسنوا حرف اول رو داره میزنه..ندانسته و تحقیق نکرده 

به خاطر چشم و هم چشمی یکی دیگرو تخریب نکنید.

یخچال مگر قراره چه کار مهمی کنه که 120 تومن بابتش پول بدن!؟!

اجازه بدید مردم اندازه پولشون با دل خوش از محصولات ایرانی با کیفیت حمایت و خریداری کنند.

موفق باشید!

2738
من یخچالمو ۳۰خریدم ۹۸ الان چند شده یعنی 🙁 برم روش پتو بکشم‌یه وقت باد کولر اذیتش نکنه     ...

شوهر من که اسپند دود میکنه 

یه دور هم دوریخچال میچرخونه😕

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اخ گفتی منم همینجوریم با بدبختی داریم جهاز میخریم بودممون ب هیچی نمیرسه 😢 حتی دیگه نمیتونیم یه تلو ...

من tvقبل عید مارک Samsung سایز ۴۳خریدم ۳ونیم فک کنم الان ۴ تومن باشه برو بپرس خیلی گرون نیس

باور کن عشق از زبان ت❤و شنیدن دارد    
برا ما هم بیشترش گردن پسر هستش

ما کلا با پسر ولی خوب بعضیا مثلا میگن ده تا تیکه بزرگ و اصلی رو میگن پسر بخره بقیه رو هم خودشون به صورت راحت و سبک میدن سخت نمیگیرن کلا 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2706