2733
2739
اصلا با وجود اینجور ادما تو خانواده ادم دلسرد میشه

دقیقا، من نوزاد دارم، دائم دارم دستامو میشورم و هیچ جا هم نمیرم، ولی برای بچه ام دلتنگ میشن و میان بوس و بغلش میکنن انگار دارن به بدنم چاقو فرو میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون ماسک من از تو محافظت میکنه ماسک تو از من و یه عاااالمه آدم گاااااو بی ماسک بودن این چند وقت که ...

ماسک هم شرایط داره، هر ماسکی بدرد نمیخوره، تایمش بگذره بی فایده اس، فقط قرنطینه، هیچی مثل قرنطینه جواب نمیده ولی مردم متوجه نیستن، همه جا میرن میگن فقط همینجا رفتیم 

میشه لطفا بگین چرا و چطوری گرفتین؟ حالتون چطوریه مگه؟تو خونه این یا بیمارستان؟

واقعا نمیدونم از کجا گرفتیم ما همش خونه بودیم 

حال من بد نیست ولی فکر کن یک هفته اس سرپام دارم پرسناری میکنم و و میشورم و میپزم و میارم 

و ضد عفونی میکنم که یوقت خدای نکرده دخترم نگیره   دخترمم خیلی اذیتت میکنه و اذیت میشه 

انگار داریم خواب میبینیم 

دلم لک زده واسه اینکه بچمو بغل کنم شوهرمو بغل کنم 

نمیدونید تو این یه هفته چقدز گریه کردم و چقدر استرس داشتم هنوزم دارم

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2738
واقعا نمیدونم از کجا گرفتیم ما همش خونه بودیم  حال من بد نیست ولی فکر کن یک هفته اس سرپام دارم ...

آخی عزیزم چه سخت  انشالله زودتر خوب بشین

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
دقیقا، من نوزاد دارم، دائم دارم دستامو میشورم و هیچ جا هم نمیرم، ولی برای بچه ام دلتنگ میشن و میان ب ...

نزار عزیزم بگو ببخشید دکترش گفته هیشکی نزدیک بچه نیاد

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
من همش استرس پاییز و زمستون رو دارم فکر میکنم بهش سرم درد میگیره

بله الان که گرمه اینطوریه تو زمستون وپاییز که سردتر هوا ریه ها مستعدتر هست برای گرفتن دکتر سرمدی می‌گفت 

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
2706