2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم‌خیلی استرس داشتم اما خدا روشکر هفته پیش زایمان کردم  استرس ندید به خودتون الان بچه ی من ش ...

من استرسم خیلی زیاده چون دارن طلاق میگیرم خیلی جنگ و دعوا استرسکشیدم دست خودمم نیست نمیتونم کنترلش کنم

2731
ازین ببعد بیشترم میشه چون قرار برم برا دادگاه اینا برا طلاق 😔😔😔😔

چرامیخای جداشی؟دعواتون سرچی بوده؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
سر حرفای و بحثای الکی که همه دارن خونه مامانت نمیام ......ای این حرفا شوهرم میگه نمخوامت دیگه این زن ...

تودلت باهاشه؟خیلی سخته تووبارداری بایدنازتوبکشه اونم ک داره عذابت میده چرابزرگتراپاپیش نمیذارن لااقل بخاطراون طفل معصوم.جدانشین چون بچه ب دنیانیومده عذاب میبینه😥

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
تودلت باهاشه؟خیلی سخته تووبارداری بایدنازتوبکشه اونم ک داره عذابت میده چرابزرگتراپاپیش نمیذارن لااقل ...

اره من طلاق نمیخوام حیلی خواهشش کردم که اینکارو نکنه ولی کوتاه نمیاد خوهمینه که میگم خیلی عذاب و استرس کشیدم خیلیا پا پیش گذاشتن گوش نمیده میگه نمیخوام زوره بچه ام میخوای بدش نمیخوای ببرش

2706