2733
2734
عنوان

خبر خوش و سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشا به حالش

اره ون یکاد طلا خوبه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2731
به نظر من اسباب بازی و این چیزا نخرن بهتره.. اولا که حتما توی سیسمونی بچشون اسباب بازی هست.. دوما حت ...

شاید تو سیسمونیش نبوود. طلا به درد پسر نمیخوره بچه بعدن از ماشینه استفاده میکنه ذوق میکنه پلاک میخواد چیکار 

2740
شاید تو سیسمونیش نبوود. طلا به درد پسر نمیخوره بچه بعدن از ماشینه استفاده میکنه ذوق میکنه پلاک میخوا ...

پلاک و مادر پدر میفروشن... کلی به دردشون میخوره.. بچع تا موقعی که سه چهار سالش بشه و ذوق کنه برای اون معلوم نیست اون ماشین کنترلی بعد از سه چهار سال چی بشه.. الان طلا میخری دو روز دیگه میبینی کلی رفته روش... ولی اسباب بازی که اينجوری نیست.. طلا بلاخره یه سرمایه اس