2752
2734
عنوان

چی کار کنم بی تجربه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 2376 بازدید | 75 پست
ملینا جان من الان خودم یه پسمل دارم که پنج ماهشه قبل از بارداریمم هیچ کار خاصی انجام ندادم حتی یه دونه فولیک اسیدم نخوردم وقتی حامله شدم دکتر بهم فولیک اسید داد شکر خدا تو بارداریم و بعدشم هیچ مشکلی نداشتم

البته من عفونت نداشتم و رحم و تخمدانهامم مشکلی نداشت ولی تخمدانهام یکم کیست ساز بودن که با حاملگی برطرف شد
ملینااااااا یک نصیحت خواهرنه بهت میکنم گلم وقتی نزدیکی میکنی اصلن به فکر بچه دار شدن و اینجور افکار و استرس نداشته باش فقط از رابطتت لذت ببر چون استرس خیلی کارها رو خراب میکنه و میزاره به تاخیر بیفته نطفه بستن خودم از بثکه استرس داشتم بعد 8 ماه حامله شدم درست همون روزهای که به فکر نینی نبودم وبا لذت رابطه داشتیم خدا رو شکر مریمی من سروکلش بیدا شد بس اصلنننننن فکر نی نی نباشششش فقط نزدیکی
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره ترانه خیلی استرس یعنی ببخیشید وقتی با شوهرم نزدیکی میکردیم همش حس حالم برای نینی بود هی تو دلم میگفتم یعنی این نی نی میشه همش فکر نی نی حتی شوهرم اینو میفهمید گاهی از دستم ناراحت میشد ولی خدایشش یک مدت از فکر ش اومد م بیرون درست روزهای که یک درصد توقع نداشتم شد به قول معروف گرفت
ملینا چک کردن بیش بزشک کار خوبیه ولی خوبتراز اون به روحیات خودت مسلط باشی راستی به کسی هم نگو داری برای بارداری اقدام میکنی تا هر دفعه که میبیننت کسی ازت نبرسه ها چه خبر چیزی نشد حامله نیستی این خودش سوال کردنها کلی استرس به انسان وارد میکنن
2706