2737
2739
عنوان

میخوام این تاپیکو پر بازدید کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 8007 بازدید | 1066 پست
باشه توخوبی 😐 من اعتقادازصدتای شما بیشتره  ولی این صلواتا دیگه مسخره است روضه گرفتین ختم صلو ...

نی نی سایت اما خیلی از دویتان درمورد مشکلات شون نظر میدن اعتقادی ندارید میتونید کفر نگید  و تاپیکو صحفشو ببندید من خودم  به طور غیر ممکنی دیدم نذر کردم نی نی سایتارو جمع کننم صلوات بفرستن..  و البته خیلی نذر های دیگه ای که اعدا شده 

حالم  خوبه درواقع عالیم     خدا جون عاشقتم چون با این اسم منو میشناسن نمیتونم نام کاربریمو عوض  کنم ☹
نی نی سایت اما خیلی از دویتان درمورد مشکلات شون نظر میدن اعتقادی ندارید میتونید کفر نگید  و تاپ ...

عزیزم من خودم خیلی اعتقاد دارم ..ولی بنظرم درست نیس تو عر تاپیک لینک میدی...خیلیا اعتقاد ندارن بی احترامی میشه...شما برا دل خودت نذر کن تو خونت بفرس صلوات

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
باشه توخوبی 😐 من اعتقادازصدتای شما بیشتره  ولی این صلواتا دیگه مسخره است روضه گرفتین ختم صلو ...

درسته ني ني سايته، اما اگه توجه كرده باشي تو  قسمت تبادل نظر گزينه ها مختلفي داره ، مثل عمومي ، دردو دل ، بچه داري و ....

سعي كن به چيزي كه اعتقادي نداري به بقيه تحميل نكني الكي براي خودت گناه ميسازي.

دوستانه گفتم ناراحت نشي از حرفم.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
منم با شما دارم میخونم ☹

توجه نکن دوست همیشه یه عده هستن که ساز مخالف بزنن، حتی برای حاجت روایی خودشون!  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

سلام من هم ٥٠٠ تا ميفرستم.

التماس دعا

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
2706