2737
2739
عنوان

کسی هست دندونش چند ماه شکسته باشه یا موادش ریخته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3812 بازدید | 49 پست

منم دندونم خالی شده

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
منم دندون آسیابم شکسته یعنی نصف دیگه اش مواد سفید میزنن و دندون درست میکنن؟ خیلی میترسم کلا دندونم ...

چند وقته شکسته دندونتون؟ 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد خوب پس بستگی به خودم دارم که بهش بگم بکش یا ترمیمش کن . هزینه اش چقد شد؟

ترمیم با روکش و کلا ویزیت ۸۰۰تومن..البته برامن دندون اسیاب نبودااا اون کناریش بود اسیاب گرون تره..والبته دندون من کار زیاد داشت چون خیلی داغان شده بود و واقعاا زحمتش زیاد بود

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

من ی دندونم سوراخ شده بود باید پرمیشد و عضب کشی بخاطر کرونا مطبا بسته بود ی روز حسن غذا خوردن از بیخ شکست دیگه الان باید برم ایمپلنت ماه بعد نوبت دارم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2731
من ی دندونم سوراخ شده بود باید پرمیشد و عضب کشی بخاطر کرونا مطبا بسته بود ی روز حسن غذا خوردن از بیخ ...

یعنی کلا دندونتون شکست؟ 😶

ایمپلنت درد داره فکر کنم

2740
اره گلم برای من کامل ریخت،اما همون کمم که ریخته پوسیده میشه اما کند تر

ایمپلنت خیلی درد داشت؟! 

من کلا از دندونپزشکی هراس دارم😅

حتی اگه ریشه دندون خیلی آسیب ببینه؟ 

من دندونم شکسته بود فقط ریشه اش مونده بود، دکتر گفت ریشه رو عصب کشی میکنم روی همون برات روکش میکنم، من میگفتم ایمپلنت، اون میگفت نه😐

میگن دکتر خوب باشه زود زیر بار ایمپلنت نمیره

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
من دندونم شکسته بود فقط ریشه اش مونده بود، دکتر گفت ریشه رو عصب کشی میکنم روی همون برات روکش میکنم، ...

چه عالی واقعا😶

خیلی خوبه 

ببخشید یه سوال دیگه دندون شما چند وقت شکسته بود؟ از من شش ماهه شکسته 

چه عالی واقعا😶 خیلی خوبه  ببخشید یه سوال دیگه دندون شما چند وقت شکسته بود؟ از من شش ماهه شکس ...

عزیزم فرق نداره چند وقته شکسته  درست کردن دندون  بستگی ب جنس دندونت داره ریشش سالم باشه عصب کشی بخواد نخواد دیوار دندونت کامل از بین نرفته باشه بری دندان پزشکی دکتر میبینه بهت میگه . 

2706