2733
2734

من تنبلی و کیست دارم البته یک ساله دارم دارو مصرف میکنم الان ۷۰ ۷۱ کیلوام قدمم ۱۶۳ هست 

چندتا کار دارم ک مونده میگم اول انجام بدم بعد بچه مثل دانشگاهم دندانم یا یه سری کارهای اینجوری با اوصاع کرونا بهتر بشه

بعد از اونبر میگم لاغر ترم بشم بعد اقدام کنم که از ریخت و قیافه تو حاملگی نیوفتم 

از اونبرم دلم پر میکشه برا بچه قبلا بچه دوست نداشتم خیلی ولی جدیدا عاشقه بچه شدم و میخواهم

کیا با وزن من بچه دار شدن؟؟؟ بعد چند کیلو شدین دیابت حین بارداری گرفتید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 163وزنم 73 شکم دارم تو هم داری 

منم تنبلی دارم 

دوساله تو اقدامم دوبار ای یو ای شدم یکیشو جواب نگرفتم یکیشم منتظرم وقت موعدم ببینم چی میشه صبح بی بی زدم منفی شد داغونم😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2731
دیگه تو یه ده سالی وقت میخای خواهرم  چیز دیگه نبود میخوای یه دور اروپا هم بزن بعد😂

نه همه چیز تقریبا اوکیه دانشگاهم فقط باید برم کار مدرکمو کنم و بگیرم نهایت دو سه ماه یا چهار ماه

مگه باید لاغری باشی که حامله شد 

دکتر به منم گفت اضافه وزن داری باید لاغر شی 😭😭😭😭😭😭 فقط شکم دارم 😭😭😭😭😭مگه چاق ها باردار نمیشن 😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

اگه تنبلی داری اقدام کن

چون ممکنه یک سالی طول بکشه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738

تا شما لاغر کنی و چک بشی قبل اقدام و ویتامین لازم بخوری و همه کار بکنی کرونا هم یکمی بهتر شده راحت تر میتونی اقدام کنی‌. 

اتفاقا کار خوبی میکنی که به فکر وزن کم کردن و دندون درست کردن هستی. افرین.👏

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
چرا همسایه ما مثل خرس میمونه باردار شده تازه زاییده 

پس چرا دکترا به من میگن لاغر شو درحالی که 73 کیلو ام 😭😭😭😭😭

دکترا گوه خوردن منم حامله شدم همین حدودا بودم  بدن توپری هم دارم

خدا حفظش کنه اعتماد به نفس دادی