2737
2734
عنوان

بچه ها حامله ام مثلا ولی شوهرم سرش تو کار خودشه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1575 بازدید | 159 پست

شاید از مسئولیت بچه میترسه یا نگران آینده است که اینطوری شده یا داره با پدر شدنش کنار میاد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار ب هیچی ندارم. ولی خدایی ۳ کیلو البالو ۳ ک گیلاس آخ کمرم نداره ها... شاید واقعا لوسی کسی چمیدونه. ...

واقعا که ۶ کیلو میوه رو یه زن باردار باید بشوره

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
با خواهرت جیک تو جیکه 

خنده ام گرفت

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728
کار ب هیچی ندارم. ولی خدایی ۳ کیلو البالو ۳ ک گیلاس آخ کمرم نداره ها... شاید واقعا لوسی کسی چمیدونه. ...

باید دمشون هم جدا کنم همونجا تو سینک من سختمه بدم میاد

پسرم ❤❤😍😍😘😘

اخلاقش دیگه،زمانی که خیلی آروم هستین با آرامش از خواسته هات و آرزوهات بگو،و بگو چقدر دوست داری بهت بیشتر توجه بشه ولی درمورد محبت به مادرت خواهرت چیزی نگو

به وقت تولد دوقلوها  

شوهرمنم این طوری بود اول بارداریم مثلا میخواست پررو و لوس نشم ودیگه اینکه ذهنش درگیربود واسه مسئولیتای سنگینی ک بهش اضافه شده بااومدن بچه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2740

هیچی عزیزم فقط صبر و گذر زمان میتونه حلش کنه معمولا مردایی ک اینطورین وقتی بچه بدنیا میاد میشه تمام زندگیشون. 1000تا دلیل میتونه داشته باشه رفتار همسرت یکیش اینکه می‌ترسه شما همه حواستون به بچه باشه یا دلیلای دیگ فقط صبر کن و ازش به دل نگیر

چون حس میکنم لوس بازی در میاری 😅 

طبیعیه خواهر و مادرت باشن کمک میکنه چون مهمونن و ادب حکم میکنه نزاره ربطی به مهربونی نداره 

ولی اینکه اولش ناز زیادی بخواهی در بیاری سر بارداری شوهرت ازت دور میشه  

همین جوری باردار ادم میشه عجیب غریب و بهم ریخته میشه وای به حال اینکه ناز عمدی بکنی طرف میفهمه خب 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بعضي از اقايون داماداي خيلييييي خوبي هستن ولي هميناس افتتاحين متاسفانه 

بعدش يه مدت بگذره بري سونو عكس نينيت و ببينه اخلاقش عِوَض ميشه مطمءن باش

بعد قديميا هميشه ميگن زن تو اولين روز بارداري مادر ميشه و لي مرد بايد بچه به دنيا بياد بدي بقلش بعد پدر بودن و ميپذيره طبيعيه اين مسيله

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
بعضي از اقايون داماداي خيلييييي خوبي هستن ولي هميناس افتتاحين متاسفانه  بعدش يه مدت بگذره بوي ...

مگه سونو بو داره😐

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁