2733
2734
عنوان

اهای اونایی که میخواین تو این روزا جشن عروسی بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 96 پست
این همه شرکت دارو سازی و این همه دانشمند هم که دارن رو کرونا کار میکنن هم همه کشک؟؟؟ نزدیک به 150 و ...

من خودم سوپر وایزر بخش مراقبت های ویژه هستم وهمسرم هم پزشک هستن ،در زمینه ویروس شناسی اطلاعات ابتدایی وتخصصی داریم ،الان همون شرکت ها ۶۰ساله دارن برای ویروس ایدز واکسن می سازن آیا شما واکسنی دیدید؟ یا برای بیماری مشمشه می خوان واکسن بسازن ولی نمیتونن درسته دارن تلاش می کنن ولی این به این معنی نیست که بتونن برای همه سویه ها واکسن بسازن ،این ویروس جهش پذیره یک شرکت دانش بنیان برای اینکه بتونن همه مردم دنیا رو واکسینه کنه باید میلیون ها سویه واکسن بسازه آیا همچین چیزی امکان پذیر هست؟ الان ویروسی که در ماه خرداد وتیر درایران قربانی می گیره از نظر ژنیتیکی با ویروس اردیبهشت متفاوت وتهاجمی تره یعنی باید برای ویروس خرداد یک واکسن بسازن وبرای ویروس اردیبهشت واکسن دیگه وهیچ کدوم مصونیت ایجاد نمیکنن آیا به نظرتون همچین چیزی امکان پذیره؟!!!!!!

من خودم سوپر وایزر بخش مراقبت های ویژه هستم وهمسرم هم پزشک هستن ،در زمینه ویروس شناسی اطلاعات ابتدای ...

توي ايران كه زنجيره انتقال هيچوقت قطع نميشه پس معلومه ك تعداد زيادي از مردم قرباني ميشن 

هنوزم هستن كسايي ك بگن كرونا يه توطئه س با اين اوصاف خيلي از ما ميميريم وقتي با همچين موجوداتي هم زيستيم 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم سوپر وایزر بخش مراقبت های ویژه هستم وهمسرم هم پزشک هستن ،در زمینه ویروس شناسی اطلاعات ابتدای ...

من نه اطلاعات پزشکی دارم و نه سررشته در این خصوص که بخوام اظهار نظر کنم 

ولی چند تا نکته هست 

اول اینکه پاندمی این ویروس و مدل شیوع بالای اون لزوم کار کردن روی این ویروس رو نسبت به اچ آی وی و دیگر ویروس ها بالاتر میبره 

دوم اینکه به دلیل شیوع بالا کیس های مطالعاتی و آستین بسیار بالاتر و غیر قابل مقایسه ای برای تست و سرعت بخشیدن به روند واکسن ایجاد میکنه 

سوم اینکه جهش این ویروس حتی به سرعت ویروس آنفولانزا نیست ولی برای اون هر سال واکسن جدید میاد این که دیگه به اون سرعت جهش هم نیست (این مورد نظر شخصی من نیست .... این اطلاعات روی سایت سازمان جهانی بهداشت هست و راحت و در دسترس برای همه)

چهارم با پیگیری سایت سازمان جهانی بهداشت و مبالغی که داره برای واکسن پرداخت میشه نشانه پیشرفت کار هست 

پنجم درستی این هست که یا خودمون زحمت بکشیم و مقالات و گزارش های شرکت های واکسن رو بخونیم و ترجمه کنیم یا به آدمی متخصص و امین که زحمت ترجمه رو میکشه اطمینان کنیم 

دکتر شادی رو با آی دی Dr.shadi.life توی اینستاگرام دنبال میکنم و بسیار هم از اطلاعات به روزی که می‌گذاره استفاده میکنم و ممنونم ازش 

شما هم به علم ایمان بیار عزیزم

علم واکسینه در بالاترین سرعت خودش در همیشه تاریخ هست و شواهد تایید میکنه تا آینده بسیار نزدیک از این وضعیت نجات پیدا میکنیم

امید و توان ادامه قرنطینه و رعایت از آگاهی میاد

دلت آروم باشه و تنت سلامت 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
من نه اطلاعات پزشکی دارم و نه سررشته در این خصوص که بخوام اظهار نظر کنم  ولی چند تا نکته هست&n ...

اون پیجی که شما معرفی کردید ایشون دکترای ژنتیک دارن که هیچ ربطی به ایمونولوژی واپیدیمیولوژی،ویروس شناسی تخصصی وکاربردی نداره ودرمورد درمان بیمار کرونایی توانایی اظهار نظر ندارن افراد صاحب نظرتر از ایشون ومتخصص تر در این زمینه وجود داره،در موسسات واکسن سازی رازی وپاستور ایران متخصصین حاذق تر وبا تجربه تری وجود دارن که اکثر تحصیل کرده های خارج از کشور وبا علم به روز هستن هرگز همچین ادعاهایی که ایشون در این پیج بیان میکنن رو درست نمیدونن ،این مقالاتی که ایشون در این پیج بیان میکنن همه اساتید به این مقالات دسترسی دارن ولی هیچ گاه درمورد صحت این مقالات اظهار نظر نمیکنن چون تماما احتمال وحدس وگمان هست،درضمن ویروس آنفولانزا از نظر جهش پذیری اصلا با کرونا ویروس قابل مقایسه نیست!!!!!!!!! قرار نیست هر بیماری واکسن داشته باشه من میتونم چندصد بیماری مهلک تر وخطرناک تر باقدرت اپیدمی بالاتر از کرونا برای شما نام ببرم که با وجود تلاش های بسیار شرکت های داروسازی ودانش بنیان نتونستن واکسنی بسازن

2728
اون پیجی که شما معرفی کردید ایشون دکترای ژنتیک دارن که هیچ ربطی به ایمونولوژی واپیدیمیولوژی،ویروس شن ...

با این گفتگو من و شما قرار هست به چی برسیم؟

دکتر هاشمیان متخصص آی سی یو بیمارستان مسیح دانشوری آدم مناسبی هستن؟

دکتر زمانی متخصص بیهوشی مسیح دانشوری چطور ؟

تدروس ادهانوم چطور؟

آنتونی فائوچی چطور؟

باشه با فرض شما واکسنی در کار نیست 

الان چیکار کنیم ؟

بهتره به پروژه ای با این حجم اطلاع رسانی گوش کنیم و رعایت و امیدوار بمونیم واست واکسن

یا بگیم چاره ای نیست و از روی ترس و نا امیدی رعایت نکنیم؟؟؟

تخصص دکتر شادی بی ربط نیست

اصلا بی ربط هم که باشه داره وقت می‌گذاره ترجمه میکنه و مصاحبه با متخصصین مربوطه توی کشور خودمون و آگاهی میده 

رزومه و همینطور صحبت های  اون که قابل پیگیری است ولی ادعای شما نه 

مشکلش کجاست؟

به چی میخوایم برسیم من و شما الان ؟؟؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!