2733
2739
عنوان

از خانواده نامزدم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 61 پست

به نظر من که وظیفشون نیس اگه هم کمکی کنن از لطفشونه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4654123/دوکلام-حرف-حقاز-نظر-من?page=1

اینو بخون

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس باید مرد باشه و خودش هم پای انتخابش بایسته. نمیشه که موقع انتخاب مستقل باشه و موقع هزینه وابسته. ...

مادرش خیلی خون ب دلم کرده تاحالا.باورتون میشه میخواست واسه جلسه خاستگاری وبله برون شوهرمونیاره میگفت ماخودمونمیریم صحبت میکنیم تو بیای چیکار.اگه شوهرم اون موقع هیچ کاره بود الان چرا شده همه کاره واسه عروسی و خونه و همه چی

2731

ب نظرم باید خودتون پول کلیپ و عروسی رو جور کنین.اگر عروسی و کلیپ میخواین!

انتخاب خودت بوده دیگه .همسرتون شغل و پول اگر نداره نباید که از پدر و مادرش توقع داشته باشی.این چه استقلالی شد پس؟

اگر هم کمک کنن لطفشونو میرسونه

منم واسه همین ناراحتم .از اول میگفتن نمیدیم بحثی نبود ولی وقتی به بابام قول دادن والان زدن زیرهمه حر ...

خب توهم نرو تا زمانی که به قولشون عمل نکردن.... استارتر اشتباه منو نکن و گول حرفاشون نخور... برو رک وراست بگو بهشون چرا روز اول گفتین والان عمل نمیکنید مگه ما مسخره دست شما بودیم؟ بگو هر مشکلی هم با من دارین به زندگی پسرتون ربطش ندین

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...

شما بله گفتی دو نفری بسازین دیگ حالا ک خونواده ها کمک نمیکنن...

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2740
چه عروس پرتوقعی هستی  به امید پدرشوهرت ازدواج کردی

عزیزم بحث توقع نیست بحث قول وقرار بین پدرم وپدرشوهرمه.نمیخوام حرف بابامو زمین بندازم.پدر من به همه قولاش عمل کرد ولی پدرشوهرم زیرهمه حرفاش زد

چه عروس پرتوقعی هستی  به امید پدرشوهرت ازدواج کردی

خود استارتر میگه قول دادن که کمک کنن ولی الان زدن زیرحرفشون... میگه اگر گفته بودن نمیدیم یه فکری میکردیم

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
منم واسه همین ناراحتم .از اول میگفتن نمیدیم بحثی نبود ولی وقتی به بابام قول دادن والان زدن زیرهمه حر ...

خب نرو سر زندگیت.خودت کنار بکش خیلی موقر و سنگین.بزار بزرگترا تصمیم بگیرن که چیکار کنن.شاید پدرت مشکلی نداره که اونا بزنن زیر حرفشون

آخه جلسه بله برون رو همه اینا صحبت کردن گفتن بخاطر اینکه بهمون فشار نیاد هزینه عقدو پدرمن بدن که داد ...

خب همه همین رو بهتون می گن که صبر کنید تا همسرتون خودش بتونه بد قولی خانواده ش رو جبران کنه. از کجا معلوم پسرشون مجبورشون نکرده اون قول ها رو بدهند. چون ظاهرا خانواده شون رضایت نداشتند اگر اشتباه نکنم. در هر حال اونی که در مقابل شما متعهد هست همسرتون هست و نه خانوادشون. ببینید همسرتون بدون کمک خانواده ش چطوری شرایط رو برای شما فراهم می کنه. شاید ایشون هم روی پول خانواده یا حتی شما حساب کرده. صبور و خوددار باشید ببینید عکس العمل ایشون در مقابل این تعهدات چیه؟ خانوادش رو مجبور می کنه به قولی که دادند عمل کنند؟ خودشون جبران می کنند و هزینه ها رو تامین می کنند؟ ( که ممکنه نیاز به زمان داشته باشند) یا نه از شما و خانواده شما توقع دارند که توی هزینه ها کمک یا حتی کاملا پرداخت کنید؟ قطعا این قضیه کمک زیادی به شما می کنه که ببینید با کی دارید می رید زیر یه سقف؟ در کل عزیزم کلیپ رو بعدا هم می شه گرفت مسائل مهمتر رو بسنج و ببین برای تامین مثلا مسکن یا وسایل زندگی چه کاری انجام می ده. خیلی روی فرعیات زوم نکن 

اونا وظيفه اى ندارن كمك كنن توى خرج و مخارج، شوهرتون بايد خودش هزينه هارو تامين كنه شما هم وقتى ديدي قول بهت دادن و زدن زيرش نه خودت خرج كن و نه اجازه بده پدرو مادرت براى جهيزيه هزينه اى كنن

وقتى خانواده پسر خودش روكنار كشيده خانواده دختر هم نبايد وظيفه خودش بدونه كه جهيزيه بده و...