2737
2739
۳ تمن 😳😳😳😳والا شوهر م عمرا بده بهم بیشعورو

میتونی با اموزشگاه خیاطی صحبت کنی قسط بندی کنی

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه چرا ؟؟؟؟. چرخ خیاطی چقدره

تو خونت چرخ نداری مگ؟ وقتی دیپلم گرفتی ی وامی میدن میتونی سردوز و اتو و چرخ صنعتی بخری

تقریبا ۱۰میلیون دست دوم بگیری بهتره

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2731
تو خونت چرخ نداری مگ؟ وقتی دیپلم گرفتی ی وامی میدن میتونی سردوز و اتو و چرخ صنعتی بخری تقریبا ۱۰میل ...

پس بیخیالش شم .شوهرم به زور پول تو جیبی بهم میده .طلاهامو فروخت حالا سه ساله حتی یه حلقم ندا م دستم کنم .نمیخره 

من آموزشگاه فني حرفه اي مربي هستم براي خياطي نازك دوز٢تومن شهريه اش هست كه دوره اموزشش٣/٤ماهه است م ...

دوتومن؟چ ارزون

پس بیخیالش شم .شوهرم به زور پول تو جیبی بهم میده .طلاهامو فروخت حالا سه ساله حتی یه حلقم ندا م دستم ...

همون شمع سازي عاليه فوقش وسايلش ميشه٥٠وليزاندازه٢٠٠/٣٠٠برات درامد داره.

راحتم هست.

2740
پس بیخیالش شم .شوهرم به زور پول تو جیبی بهم میده .طلاهامو فروخت حالا سه ساله حتی یه حلقم ندا م دستم ...

بعدها افتخارت این میشه ک خوب پختی و شستی شوهرمن ک فوق العاده خسیسه خرش کردم برم اونم حرفی نداره فقط این بچه دار شدنه انرژیمو گرفته خدا کنه زودتر خدا یدونه بده ک منم بتونم شروع کنم کلاسارو سال ب سال گرون میشه