2733
2734
الهی 🙌...... عزیز دلم 😘 إن شالله بحق سیدالشهدا ع دلتون شاد 🌹🌹🌿🌹🌿🌿🌹🌹🌹🌹🌹🌿🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌿 ...

انشالله😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نارلین          @97tinakhanom        @sara20 ...

صدتا صلوات به نیت تمام شهدا و این شهید عزیز. خدا همه امواتمو بیامرزه.ان شالله مورد شفاعت شهدامونم قرار بگیریم ♥

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
من دو هزار صلوات هدیه میکنم  به اقا علی اکبر علیه‌السلام به نیابت  این شهید عزیز الهی خدا ...

حاجت روا باشید 

التماس دعا برای دوست عزیزمون دنیا خانم عزیز 🙌⁦☘️⁩🍃🍃🙏

به نیابت شما خواهرم  دویست صلوات هدیه به شهید گرامی 😘💖🌹🌹🌿🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2728
صدتا صلوات به نیت تمام شهدا و این شهید عزیز. خدا همه امواتمو بیامرزه.ان شالله مورد شفاعت شهدامونم قر ...

سلام عزیزم .‌ إن شالله ⁦☘️⁩⁦☘️⁩🍃⁦☘️⁩🍃

تشکر خواهرم 

برای امضای شما نازنین  به نیابت صد صلوات سهم بنده تقدیم شهدا 💖🌹🌿🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

در سینه ام دوباره غمی جان گرفته است.

امروز دلم به یاد شهیدان گرفته است.

تا لحظه ای پیش دلم گور سرد بود.

اینک به یمن یاد شما جان گرفته است.

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

سلام الهه ی نازنینم. بی نهایت ممنونم که من رو به تاپیک زیبا و پر فیض و برکتت دعوت کردی. انشاالله شهدا در تمام امور زندگی یار و یاورت باشند🌺🌺🌺

یک حمد و سه توحید، هدیه من به شهید والا مقام شهید سجاد زبرجدی🌺🌺🌺

از همه دوستان التماس دعا دارم🌺🌺🌺

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

بغض‏های حقیر ما، روبه‏روی تصاویر گلگون شما سرریز می‏شود و راه را برای کلام می‏بندد؛ با شما شقایق‏هایم. از شما چه باید گفت و چه باید نوشت؟

واژه‏های خاکسترگونه ما، فقط بلدند روبه‏روی شما ضجه بزنند. اما کاش می‏دانستند که یاد شما حرکت است؛ حرکتی برای بهبودی وضعِ «بودن». چه باید گفت که شما حنجره‏های خود را عبور دادید تا آن سوی مرزهای تکبیر، آن سوی مرزهای ندیدن؛ جایی که واژه‏ای یافت نمی‏شود تا شما را با آن ستود. اصلاً شما که برای تحسین برانگیزی قلم‏های ما بوسه بر عطر پرواز نزدید!

هر روز و هر شب، خاکریزها، با اشک‏ها و دعاهایتان گره می‏خورد.

شما، درشتناکی شب را با تکبیرهای فاتحانه‏تان درهم می‏شکستید و روزهای سنگر را سپیدتر از بال‏های کبوتران می‏کردید.

ما مانده‏ایم و یاد شما

بدا به حال ما، اگر یاد شما را زندگی ما قاب نگیرد. اینجا فراوانند داغ‏های کمرشکن و زخم‏هایی که شما مرهمشان هستید؛ شما را می‏گویم که نگاهتان رفت و در جهت قبله پروانه‏ها خانه کرد.

وقتی دست نوشته‏های شما خوانده می‏شود، در می‏یابیم که شما نام دیگر خورشیدید و قرابتی نزدیک با خود عشق دارید.

وقتی وصیت‏نامه ‏های شما را می‏خوانند، تازه می‏فهمیم چرا با عزم آخرین نفر از شما، آسمان چمدان خود را بست و کوچید تا بر شرم خویش نیفزوده باشد. وقتی عکس شما را در ذهن خویش ورق می‏زنیم، تازه می‏فهمیم که عکس‏های تک تک شما اشاره می‏کرده است به بهترین فصل حیات و ما غافل بودیم. حال ما مانده‏ایم و دستانی که به دیواره‏های قفس می‏خورد. ما مانده‏ایم و نام جاوید شما که از لمس رهایی، خنده می‏زند. ما مانده‏ایم و موسم یاد شما که روزهای ما را ترمیم می‏کند

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
2738
سلام عزیزم صبح عالی بخیر   . چشم حتما خواهرم💖🌿🌿🌱🌹🌹⁦☘️⁩⁦☘️⁩

فدات گلم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

عشق یک سینه ی پر از آه و یک دل بی قرار میخواهد
خواب راحت برای عاشق نیست عاشقی حال زار میخواهد

دیدن یارگرچه شیرین است نیست عاشق کسی که خودبین است
حرف عشاق واقعی این است هرچه میل نگار میخواهد

مدتی هست یادمان رفته پسری مانده از تبار علی
او که مثل حسن برای قیام بی سپاه است و یار میخواهد

یار هرکس به غیر او بودیم دل به هرکس به غیر او دادیم
چه کسی را عزیز تر از او دل از این روزگار می خواهد؟

چند روزی به سمت آقاییم چندماهی به سمت دنیاییم
بی تفاوت به اینکه جاده وصل قدمی استوار می خواهد

خوش به حال مدافعان حرم عشق را در عمل نشان دادند
تا بفهمیم یوسف زهرا عاشقی جان نثار میخواهد

شیعه تنهاست یا اباصالح با همان هیبت علی برگرد
گردن دشمنان آل الله گردش ذوالفقار میخواهد

گر بگویی بمیر، میمیرم بین دستان توست تقدیرم
عبد بی دست و پا برابر تو کی ز خود اختیار می خواهد

منتقم! جان مادرت زهرا بازگرد و بگو به آن دونفر
زدن بانویی بدون پناه قلب تاریک و تار میخواهد

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
دویست صلوات هم الان به نیت امضای زیباتون  🌱🌱🌱🌹🌱🌱🌱🌱⁦☘️⁩🌿

ممنونم عزیزم

اجرت باسیدالشهدا

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
حاجت روا باشید  التماس دعا برای دوست عزیزمون دنیا خانم عزیز 🙌⁦☘️⁩🍃🍃🙏 به نیابت شما خواهرم ...

ممنونم نازنینم خیلی محبت دارید خواهرقشنگم انشاالله که امام زمان عج سند خوشبختی وسعادتمندی تون رو امضا کنه به نیابت از دنیاخانوم هزارتا صلوات هدیه میکنم به مادربزرگوار اقام امام زمان عج انشاالله تا شب نشده دنیا جون غصه هاشون بشادی مبدل میشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
بغض‏های حقیر ما، روبه‏روی تصاویر گلگون شما سرریز می‏شود و راه را برای کلام می‏بندد؛ با شما شقایق‏های ...

خدا به شما برادر بزرگوارم سلامتی وعاقبت بخیری عنایت کنه همیشه از مطالب  پرمعنی شما استفاده میکنیم 

سلام الهه ی نازنینم. بی نهایت ممنونم که من رو به تاپیک زیبا و پر فیض و برکتت دعوت کردی. انشاالله شهد ...

عزیزم انشاالله هر حاجتی داری خدا به برکت شهدا دست رد به سینه تون نمیزنه 

2706