2733
2739
اِ...ینی احتمال این ک ددست باشه هست میشه بپرسم شما از کجای سونو جنسیتو حدس میزنین

من راستش شک دارم که پسر باشه احتمال میدم دختر باشه.

از روی جمجمه و طرز خوابیدن جنین میگم.خیلی کم پیش اومده اشتباه بگم.تا دیدم خواستم بگم دختره.اما از روی جمجمه حدس زدم پسر باشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب حالا دختره یا پسره🤣اخر نفهمیدم

من میگم دختر😅ولی چون یه دختر داری ان شالله این یکی پسر باشه😍

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
واقعا فرقی نمیکنه جنسیتش برام🤣فقط سالم باشه خوشکل باشه صبور باشه مث دخترم باشه شکررر😍🙏

ای جااانم.ماشالله به شما.ان شالله هرچی تو دلت میخواد بشه😘

2740
خب حالا فرق بین جمجمه دختر و پسر چیه؟

پیشونی دختر قوس داره و کمرش هم حالت قوس دار خوابیده.اما پسر پیشونیش صافه و کمرش هم صافه

دو هفته دیگه سونو انومالی دارم.حتما میام جنسیتشو میگم بهتون😎

ان شالله.حتما بهم بگو😍

پیشونی دختر قوس داره و کمرش هم حالت قوس دار خوابیده.اما پسر پیشونیش صافه و کمرش هم صافه

حالا من برعکس ینو شنیدم🤣ی دقیقه صبر کن سونو بارداری اولمو بفرستم ی نگا بهش بنداز🤔

حالا من برعکس ینو شنیدم🤣ی دقیقه صبر کن سونو بارداری اولمو بفرستم ی نگا بهش بنداز🤔

بفرست