2733
2734

🤭همونجور که از عنوان پیداست ما از خانواده معمولی و متوسط بودیم نه لاکچری که این چیزا که میخوام تعریف کنم عادی باشه براتون 

خب الان به لطف اوضاع اقتصادی قشنگ رفتیم زیر خط فقر🥴

بگذریم... 

این خاطره ای که میخوام بگم برای خیلی وقت پیشه، زمانی که شاید ده دوازده سالم بود

حدودا بیست سال قبل... 

عروسی دعوت بودیم و توی تالار روی برنج خلال پسته بود

(خب من تا حالا ندیده بودم خلال پسته رو روی برنج بریزن

فقط تو شله زرد اونم چی میشد اگه میگرفتن😃) 

من و خواهرم که دوسال ازم بزرگتره با تعجب این خلالا رو برداشته بودیم و وارسی میکردیم که چیه

خواهرم که ادعای بزرگتری داشت بادی به غبغب انداخت و گفت فکر کنم باقالیه🙄

یه خانم همسایه ی دیگه که کنار ما نشسته بود با لبخند بهمون گفت خلال پسته اس و جوری نگامون کرد که انگار داره به طفلای سوءتغذیه ای سومالی نگاه میکنه🤦🏼‍♀️

بازم زیاده از این خاطره ها تا یادم بیاد

شما هم بگین برخوردتون با اولین لاکچریهای زندگیتون🤓

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای فقط نگاه زن همسایه😂😂😂

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2740

خخخ چ خاطره باحالی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
الهی😄😄 من اگ چیزی ام ندیدم با کلاس رفتار کردم و در کمال ارامش مزه شو تست کردم

دقیقا

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪