2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه خوب که فهمیده اس

مامانمم همینو گفته.حالا چون میدونن ازدواج بکن نیستم اینو میگن😅دلم میخواد ببینم واقعا یکی رو بگم میخوام باز همین حرفو میزنن😆😄البته من قبلا نامزد بودم نامزدیم بهم خورد براهمین خیلیییییییبی اذیت شدم.الان مراعاتمو میکنن😅

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2738
خب چرا خسته شدی  تعداد مهم نیس مهم کیفیته خاستگاره زیاد بیاد کاروخونه وموقعیت درست حسابی نداشت ...

دقیقا گل‌گفتی منم خییلی خواستگار داشتن هفته ای ۲ تا بود کمه کم ولی کی بغالو چغالو لاتو ول😢توشون این شوهرم یکم خوب بود چسبیدم بهش😅😅

یاخدا من هیچ کدوم از این ویژگی هارو ندارم😂😅

خداروشکر😁

اون دختر خیلی خودشیفته بود😑

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

من یه خواستگار داشتم تعمیر دوچرخه میکرد یک اعتماد به سقفی هم داشت که نگو 

یکی دیگم تعمیرات تلویزیون با قیافه داغون و بشدت خجالتی 

یادم میاد حرصم میگیره 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑