2737
2739
عنوان

اوقات بیکاری

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 39 پست
به چه هنری علاقه داری همون هنرروادامه بده حالایامجازی یاحضوری من خودم آشپزی خیلی دوست دارم

آخه آشپزی برای یه نفر؟ من از تنهایی متنفرم ولی انگار خدا برام فعلا اینو خواسته ک ۲ هفته تنها باشم ی شب دورم شلوع باشه و باز تنهایی🤦‍♀️

نه شاغلم 

تو یه شهر دیگه شاغلی؟ خب میای خونه یکم استراحت کن بعدش یکم کتاب بخون عصر برو یه دوری بیرون بزن بیا خونه شام درست کن موزیک گوش بده با حانوادت صحبت کن 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه آشپزی برای یه نفر؟ من از تنهایی متنفرم ولی انگار خدا برام فعلا اینو خواسته ک ۲ هفته تنها باشم ی ...

آره عوضش هم دستپختت خوب میشه هم اینکه خیلی چیزهای بهتری یادمیگیری حالا آشپزی نه هنردیگه 

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
2728
چ کتابایی

گفتم عزیزم اینایی که ترجمه میشن به فارسی،درمورد هرچی دوس داری هست،رمان،اینکه چطور اعتماد به نفس داشته باشی ،چطور خوب زندگی کنیو...گوگل کن کتابای معروف خارجی

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
تو یه شهر دیگه شاغلی؟ خب میای خونه یکم استراحت کن بعدش یکم کتاب بخون عصر برو یه دوری بیرون بزن بیا خ ...

همه ی اینا هست ولی انگار هر لحظش ی چیزی داره گلوتو فشار میده من قبلا دوست داشتن تنها زندگی کردن رو ولی الان ک تجربشو دارم میگم تنهایی بزرگترین عذابه 

2740
همه ی اینا هست ولی انگار هر لحظش ی چیزی داره گلوتو فشار میده من قبلا دوست داشتن تنها زندگی کردن رو و ...

خب شما ازدواج هم کنید نصف روز رو خونه تنها میمونید زندگیه مستقل همینه دیگه نمیتونی بری پیش خانوادت؟ 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
خب شما ازدواج هم کنید نصف روز رو خونه تنها میمونید زندگیه مستقل همینه دیگه نمیتونی بری پیش خانوادت؟& ...

عزیزکم من الان عقدم ولی عروسی هم ک کنم فقط جمعه ها همسرم هستن خانوادم ی شهر دیگن و ۳ ساعت فاصلس

2706