2737
2734
عنوان

هرکی تجربه کرونا داره بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3935 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لازم نیست بهش بگید ،برای چی می خواید بدونه؟

ینی نگیم هیچوقت بهش? نره شهربازی یهو سکته کنه 

من احساس میکنم حالا یه ذره بهش استرس وارد بشه قلبش میترکه 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
توروخدا یکی جواب موبده مادرم الان مدتیه استفراغ ولرز اسهال ومعده دردشدید داره ی چندروزی خوب شدبازم‌ ...

عزیزم شاید ازین اسهال ویروسیا گرفته .دکتر گوارش بره

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2740
تستم منفی شده هنوز دل درد دارم اسهال شوهرت خوب شده 

آره 

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
چه کار کرد خوب شدن 

خودش خوب شد.برو دکتر

توروخدا یکی جواب موبده مادرم الان مدتیه استفراغ ولرز اسهال ومعده دردشدید داره ی چندروزی خوب شدبازم‌ ...

شما مادرتون کرونا داشت ؟من همین علائم دارم ولی بجز استفراغ خوب نمیشم اخه اگه پباممودیدید جواب بدیدد