2733
2734

ولی خوش به حالتون که شوهراتون صبح میرن شب میان خیلی خوبه کاش شوهر منم کارش اینجوری بود .راجت بودم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شوهرمن این موقع از سرکار میاد میره بیرونساعت۸و۹میاد.میره دور دورخاک برسر

بگو بیاد اینم ببره این میاد میره بالا پیش ننش خخخخخ سر میزنه بعد میاد ور دل من خخخخخ

خدایا شکرت
2728
2738
میشه 1سوال بپرسم؟ از قبل ازدواج شرایط کاری همسرت اینجور بود؟یعنی میدونستی و قبول کردی؟ دوست دارم ن ...

نه عزیزم 

مجبور شدیم 

واقعیتش ما سال 89باهم آشنا شدیم 

من 16اون 18سالش بود

سال 93نامزد کردیم 

رفت سربازی 

95عقد کردیم 

کار پیدا نمیکرد اصلا که بتونیم بریم سر زندگیمون

سال 97مجبور شد بره شهر دیگه برا کار 

امسال عید می‌خواستیم عروسی کنیم ک قرنطینه و این مشکلات پیش اومد 

خیییلی سخته خیلی 

ما مجبور شدیم 

وگرنه یه لحظه هم بدون هم نمیتونستیم بمونیم 

من شوهرم کارمنده بیمارستان🤣🤣 سه نفر از پرسنلم کرونا گرفتن😣😥😥😂

من خواب دیده بودم شهید شده.البته خودش از خداشه بگم خواب بد دیدم این بود میگه اینکه خوبه،ولی خودم دق میکنم از نبودنش.ان شاءالله من نباشم اون خواست شهیدم بشه بره بشه عیب نداره

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706