2737
2739
عنوان

طلا بخریم یا صبر کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه اا الان ربع سکه چنده؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

رییس صنف طلا فروشا گفته آخرهفته میاد پایین حالا معلوم‌نبود این هفته میگه یا هفته بعد این هفته که رفت بالا،  تقریبا اکثر پیشبینیها به گرونی طلا رای دادن مخصوصا الان که آمریکا وچین درگیری دارن

2731
2738

🔴 در کمال بهت و حیرت ناظران اقتصادی و سیاسی، سومین محموله پالت های دلار حاصل از فروش طلای ونزوئلا وارد فرودگاه امام شد. بر اساس شنیده های موثق قرار بود این محموله ها در فرودگاه پیام به زمین بنشینند اما به جهت پهن پیکر بودن هواپیماها ناچار به فرود در فرودگاه امام شده اند. پرسنل این فرودگاه از تدابیر خاص برای پیاده سازی پالت های دلار خبر می دهند.

این اقدام قطعا افت و سقوط آزاد دلار در بازارهای ایران را در پی خواهد داشت. چیزی که همتی رئیس کل بانک مرکزی وعده آن را داد اما نگفت که به شیوه و شگردی قرار است قیمت دلار افت شدید خود را تجربه کند.

بر اساس مشاهدات و اخبار موثق، از دیروز تقاضا برای فروش دلار در بازار افزایش یافته تا جایی که صبح امروز قیمت دلار با ۱۰۰۰ تومان کاهش مواجه شده بود.

#سقوط_دلار

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....

منم ۷۴۰ بود حدود شصت‌میلیون‌خریدم طلا.

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
۳ میلیون هست

🤐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706