2733
2734
عنوان

تنبلي تخمدان + رژيم غذايي

| مشاهده متن کامل بحث + 30158 بازدید | 122 پست
میشه تاپیکتو نترکونی من ذخیره نگهش دارم ؟ 

اره عزيزم اين سومين كاربريمه شب ميخوايم صبح ميبينم تعليق شدم اما اگه اينبار نشد حتما🙏🏻

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن هیچکدوم چطور ؟ 

اينا علايم تنبلي هستن

فرزندم خیلی منتظرت هستم جایت خیلی خالیست جای دستان کوچکت که میز زیر تلویزیونی را کثیف کنی،چهار دست و پا راه بروی و به همه جای خانه سر بزنی و آت و آشغال کشف کنی و در دهانت بگذاری حرفهای بامزه بزنی برای من و بابایت شعرهای دست و پاشکسته بخوانی . و وقتی من کمی از تو دور شوم برایم گریه کنی و من تو را در آغوش بگیرم ...و آنوقت تو با صدای زیبایت بگویی مادرخدایا این حرفها را نمی شود به کسی گفت همه به من می خندند و حتما می گویند آرزو به دل.ولی با تو راحتم خدایا حداقل اجازه ی این را دارم که فرزندم را تجسم کنم..😔                          خدايا تو بخواهي معجزه ميشود🙏🏻 لطفا بگید آمین🙏🏻😘
تنبلی تخمدان در اثر سردیه این سردی طی چندددددد سال ایجاد شه یه ماهه ک نمیره 

سخته رعایت کردنش  

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
2731
تنبلی تخمدان در اثر سردیه این سردی طی چندددددد سال ایجاد شه یه ماهه ک نمیره 

چقدر طول ميكشه ب نظرت؟

اين ماهي كه گذشتم و پري شدم پياده روي زياد داشتم رژيم گرفتم نونو برنج و ماكارانيو قند و شيريني و چاي ...

من طب سنتی بلدم

اشتباه داری گرمی میخوری این حجم از ادویه جات تند زنجبیل دارچین و.... کبدت رو داغ میکنه... بهترین چیز همین سیاه دانه و عسل. دمنوش آویشن پونه هست. مورد مث شما داشتم که با تقریبا این مدل گرمی خوردن همچنان سردی رحمش مونده بود ولی کبدش داغ کرده بود 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
آهان ،خرما بخور با چایی هر روز ،کاچی فقط هفت روز پری ،،ماست و دوغ نخور و خیار ،اب سرد هم نخور ی مدت ...

آمين🙏🏻

2740
اهان پس ماهایی ک تنبلی داریم نازا نیستیم ن ؟   بنظرت منم تنبلی تخمدانه مشکلم ؟  پری ...

باید بری دکتر برات آزمایش هورمونی و سونو داخلی بنویسه تا مشخص شه.. شاید هورمونات به هم ریخته

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
من طب سنتی بلدم اشتباه داری گرمی میخوری این حجم از ادویه جات تند زنجبیل دارچین و.... کبدت رو داغ می ...

عزيزم ميشه راهنمايي كني من صبحانه چي بخورم و كلا در طي روز چيا بخورم قرص متفورمين هم دارم ميخورم

سخته رعایت کردنش    

من خودم بخاطر سردی رحم سه تا سقط داشتم الانم بلطف خدا زیر نظر دکتر طب سنتی طبیعی باردارم و آخرای ماه پنجم... تقریبا یه ساله ینی از قبل بارداریم اصلاح تغذیه دارم و این غذاها برام حذفه مرغ ماهی گوشت گوساله لبنیات چای سیاه قندوشکر سفید غذای مانده و فریز شده گوجه خیار بادمجان کدو ماکارونی ذرت عدس سبز 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2706