2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانم هر دوتون تایید ماشالله 

❤❤

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
چجوریه میخندید خوشگل میشید خنده ب من نمیاد

چشات قشنگ میبینه بعدشم کی میگه خنده بهت نمیاد خنده به همه میاد❤️❤️❤️❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2742
2738
خیلی خوشگلی ماشالله

لطف داری🙏

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
چشات قشنگ میبینه بعدشم کی میگه خنده بهت نمیاد خنده به همه میاد❤️❤️❤️❤️

فداتشم

فک میکردم بخاطر دندونامه درستم کردم ولی بازم میخندم تو عکس داغونم🙃شاید بلدنیستم

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
عزیزمممممم 😍😍😍ماشاللع خیلی نازی  انشالله خلبان بود خوب شه

❤️

فداتشم فک میکردم بخاطر دندونامه درستم کردم ولی بازم میخندم تو عکس داغونم🙃شاید بلدنیستم

❤️❤️❤️❤️

2706