2737
2734
عنوان

ب نظرتون این ادم بی عقله؟فقط پولدارا بیان 😛

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همه پول و ثروتو میزاره اسم مطلقه رو ب دوش میکشه ولی میره دنبال چیزایی که همیشه سرکوبش کردن و مان ...

خب مهریشوبگیره 

جایی که حال دلشوخوب میکنه باید بره  پول همه چیزنیست

❤💖💛💚
2731

دقیق متوجه بزاره بره نشدم

ولی ما باید یاد بگیریم اولویت اول خودمون هستیم

ارزوها و اهداف فدایی دیگران‌نکنیم 

مگه چندسال زنده ایم

که خواسته هامون فدای دیگران بشه

هر چقدر اون مهمه من صدبرابرمهم هستم

ینی ب ارامش میرسه اگه بره دنبال ارزوهاش حتی اگه شرایط مالیش چنان اوکی هم نباشه

بله 

چون براش مهم بودن این آرزوها که بخاطرش قید پولو زده دیگ

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

عقل داره دیگه 

مگه چند بار فرصت زندگی داری فقط یه بارررر 

پس بهتره لذت شو ببری 

پولی که نتونی حالشو ببری چه فایده داره 

صد هزار تومن داری میری یه چیز واسه عشق خودت میخری حااااال میکنی 

حالا شوهرت صد میلیون داشته باشه یه هزاری شو بهت نده چه فایدههه 

فقط تو دلت خوش باشه شوهرت صد میلیون داره👎👎👎👎👎👎

مثال گفتم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

البته بستگی ب عقیده شمام داره منم همسرم وضعش خوبه ولی فایده ای برا من نداره ی خرجی خیلی معمولی و رو ب کم بهم میده ولی منم دیگه میگم انتخابمو کردم بیخیال زندگی بکنم بره

2740
این همه پول و ثروتو میزاره اسم مطلقه رو ب دوش میکشه ولی میره دنبال چیزایی که همیشه سرکوبش کردن و مان ...

نه اصلا کار درستی نکرده

چون بعد طلاق فکر نکنم حال دل خوش بشه مگر استثنا مواردی

اگه بچه هم داره که دیگه واویلا

خدایا به خاطر تمام داده هات شکر
کی تعهد نداره

خانمه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
اصن متوجه حرفتون نمیشم  تعهد ب چی میگم طلاق بگیره دیگه ن اینکه بره خیانتو این داستانا

خب زندگی مشترک تعهد میاره . نه اینکه با مشکلات و اخلاق بد شوهر بگه خداحافظ طلاق من رفتم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
بچه ها بزرگ شدن و بیست سالشونه

پس واویلا در واویلا شد

ببخشید ولی بنظرم مصداق ضرب المثل سر پیری معرکه گیریه

بچه 20 ساله رو تو این جامعه شلم در هروش ول کنی بری دنبال کیف و حال خودت

خدایا داریم به کجا می رسیم

بنظر من عقل نداره اگه داشت الان آینه و زندگی فرزندش باید براش مهم تر بود چون طلاقش رو ازدواج و آینده بچش تأثیر صددر صد داره

خدایا به خاطر تمام داده هات شکر
خب زندگی مشترک تعهد میاره . نه اینکه با مشکلات و اخلاق بد شوهر بگه خداحافظ طلاق من رفتم

تو یکی دوروز نرفته که 

بعد بیست بیستو پنج سال زندگی مشترک میره 

خسته شده دیگه چقدر سرکوب چقدر بی محبتی چقدر اخلاق بد؟ادمی ک میگه من اینم نخواستی هری چی بگه چیکار کنه ادم نیست این ارزو نداره ؟یکی دوتا سه تا ده تا از ارزوهاشو بیخیال شه تا کی تا زمان مرگ؟ک من تعهد دارم نسبت ب ی ادم زن ستیز مرد سالار؟