2733
2734
عنوان

بنظرتون بخورمش؟🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نودل چه مارکی خوبه? تا حالا نخوردم فک نمیکردم خوشمزه باشه تا اینکه تاپیک تورو خوندم😂😂

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
2731
نودل چه مارکی خوبه? تا حالا نخوردم فک نمیکردم خوشمزه باشه تا اینکه تاپیک تورو خوندم😂😂

من عاشق سبزیجاتشم

دوتا مارک هست یکیشو انقد بده بوش نمیزاره بخوری یکیشم ک الا دارم خوشزس روش نوشته نودلیت با طعم سبزیجات بالاش نوشته الیت 

من عاشق سبزیجاتشم دوتا مارک هست یکیشو انقد بده بوش نمیزاره بخوری یکیشم ک الا دارم خوشزس روش نوشته ن ...

مرسی🌹🌹🌹

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

فقط وسط این مهربونی هات چند تا کار خیلی بد میکنی 

که نه انسانی هست نه مهربونی و حتی بدی به حساب میاد 

بدی به آدم هایی که دارن کرونا رو رعایت میکنن 

هر چی رعایت بقیه کمتر احتمال ابتلای کسانی که رعایت میکنن بیشتر 

سفر، دور همی با دوستان، بیرون غذا خوردن...

هیچ کدوم از این ها به مهربونی نمیاد

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2740

بروبخورش شایدمغزت زیادی گشنگی زوراورده که اینجوری سیماش قاطی کرده

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
بیا باهم بخوابیم

من شوهر دارما گفته باشم  

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
منم دارم خوو دوسش دارم قربون قدو بالاش بشم

نخوابیدی هنوز؟

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
بروبخورش شایدمغزت زیادی گشنگی زوراورده که اینجوری سیماش قاطی کرده

نودل خوردم پنیر خوردم مرغ ابپز و سیبزمینی ابپز و سالاد فصل و سالاد شیرازی با دوغود اب یخ خوردم بیشتر چیزا از دیروز مونده بود دارم میترکمم بووم

نودل خوردم پنیر خوردم مرغ ابپز و سیبزمینی ابپز و سالاد فصل و سالاد شیرازی با دوغود اب یخ خوردم بیشتر ...

دیگه وقته خوابه خیالت از همشون راحت شد