2737
2739
من یادم نمیاد،یه یادآوری کن، ببینم من دراین مقامی که بدست اوردی سهیم بودم یا نه

بابا یکی تعریف میکرد میگفت رفتیم سوتین بخریم که پرو نداره از رو بستم امتحان کنم که گوشیم زنگ خورد رفتم بیرون جواب بدم 

دیدم همه دارن نگام میکنن 😶😶

منم تو دلم میگفتم ایییش کثافت هیز چرا اینطوری نگاه میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی😂😂😂😂

یکی از کاربرا گفت من توی سریال جمونگ حق رو ب تسو میدم من گفتم منم حق رو ب گوزو میدم

استارتر لایک نکن عزیزم

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
2731
سلام نی نی یار میشه تایپک منو پاک کنی

کدوم تاپیک

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
کدوم تاپیک

فقط یکی هست

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
کدوم تاپیک

همون یکی دیگ ندارم

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2738
کدوم تاپیک

میشه این تایپک هم پاک کنی 

میشه این تایپک هم پاک کنی 

آخریه