2737
2734
ببخشید من فقط اسهال دارم در صورتی که همیشه یبوست داشتم یهو اینجوری شده چشام هم چند روز پیش یه کم ق ...

من تقریبا یک هفته پیش اسهالو حالت تهوع داشتم که وافعا برام عجیب بود.چند روز بعد این علایم اومد سراغم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائمتون در چه حد بود وچه کارایی کردی. میشه توصیح بدی

سردرد بدن درد تب لرز بویایی ندارم

تا میتونستم فقط چایی اویش.نبات.اب گرم ابیموه.میوه سوپ اش خوردم

همش ماسک میزدم 

مدام ضدعفونی میکردم

بیشتز اوقاعت هم تو اتاق قرنطیع بودم.

2728
کروناست،التهاب گلوت چجوریه دردش چجوریه؟؟

درد نداره فقط لوزه هام مثل توپ بزرگ شدن و روش لکه سفید رنگه.چند روز پیش شوهرم مریض شد تست داد منفی شد میگم شاید از اون گرفتم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
سردرد بدن درد تب لرز بویایی ندارم تا میتونستم فقط چایی اویش.نبات.اب گرم ابیموه.میوه سوپ اش خوردم ه ...

علایمتون از این بیشتر نشد خداروشکر؟؟واینکه کسی توخونتون نگرفت ازتون؟؟

2740
عزیزم ۹۰ درصد کروناست ولی از نوع خفیفش 

آز خون دادم منفی بود نمیدونم حالا چیکار کنم. خودمو قرنطینه کردم چهار روزه. ولی قبلش خونه مامانمینا رفتم . میترسم بهشون سرایت کرده باشه

درد نداره فقط لوزه هام مثل توپ بزرگ شدن و روش لکه سفید رنگه.چند روز پیش شوهرم مریض شد تست داد منفی ش ...

منم شوهرم یه روز  علایم داشت وفرداش من گلودرد گرفتم وقتی آب دهنمو قورت میدادم درد میگرفت وشوهرم وپسر ۱۰ سالم هم گلوشون اینجوری  شد

من خونه مامانم بودم اول اون مریض شد تب و بی حالی بعدش بابام ک بدن درد و تب داشت من خیلی ازشون دوری میکردم یکسره ام خونه رو با الکل ضدعفوتی میکردم ماسکم همه رو دهنمون بود شب و روز ولی بعدش منم یکم اسهال گرفتم و بی حال شدم بعد چتد روزم حس بویایی و چشاییم از دست رفت مامانم اینا ازمایش خون گرفتن مثبت شد ولی من واسه اطمینان چون باردارم رفتم تست بزاق ک اونم مثبت شد همسرم ک ی شهر دیمه بود اونم نمیدونم از کجا گرفت داداشم و ابجیم و شوهرشم گرفتن 😂خدارو هزااار مرتبه شکر خفیف بود خوب شدیم تموم شد رفت تستم باز دادم منفی بود 

خیلی روزای بدی بود ولی

منم شوهرم یه روز  علایم داشت وفرداش من گلودرد گرفتم وقتی آب دهنمو قورت میدادم درد میگرفت وشوهرم ...

انشاالله که آنفولانزای فصلی.آخه دکترا میگن اومده .

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2706