2733
2739
عنوان

مشاور کنکور داریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 45 پست

براي دهم ازموناي گاج

زيست فاگوزيست و ميكرو

شيمي مبتكران

فيزيك الگو.جلد سه بعدي اگر جزوه نداري +٤گزينه اي

رياضي:ميكرو

عربي،ادبيات،زبان خيلي سبز

معارف سفيرخرد

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

کتاب ها رو از تو سایتها دانلود کن 

گروههای کتاب تو تلگرام عضو شی همه رو دارن 

از منابع موجود استفاده کن هیچی مهمتر از خوندن نیس 

اگه خلاصه نویسی کنی عالیه نکنی فقط کتاب بخونی و مرور کنی خوبه 

تو اینستا خیلی تجربی ها پیج دارن ببین اونا چی میخونن چه کتابهایی استفاده میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زوده و برای اخراش که اصل کاریه کم میاری ولی خب باید از الان خوب کتاب و بخونی ولی تست زدن و اینا رو بزار سال اخر چون واقعا روند کنکور به قدری خسته کننده اس که تو همون یسال ادم داغون میشه چه برسه به اینکه از الان بخوای برا کنکور شروع کنی

🙂
2731
من از کلاس دوم دبیرستان تابستونش شدید خوندم تمام درس ها رو خوندم و کتاب تست زدم و کلاس کنکور ریاضی ...

میشه کتاب معرفی کنی 

هم واسه امتحان مدرسه 

و یکی دیگه واسه کنکور

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده
میشه کتاب واسه دروس عمومی تخصصی بگید  یه کتاب برای تست و کنکور  یه کتاب هم برای تمرین و ...

اول تشریحی کار کن بعدم تست تست تست

کتاب زیست خیلی سبز و فیزیک گاج و شیمی مبتکران عالین برا تست...تشریحی منبع خاصی مد نظرم نیست..به نظرم تشریحی رو عادی بخون به جز سال دوازدهم که امتحانات نهایی داری اونموقع یه سری کتابها هست که نمونه سوالات امتحانی داره(اسمشون یادم نیست فقط میدونم کل امتحان نهایی های چند سال اخیر با جواب میاورد....عالی بودن عالی)و حجمشون هم کم بود...اونموقع اونها رو بگیر بخون

اگه پیش یه مشاور خوب بری هم خیلی کمکت میکنه....بهت انگیزه میده و تشویقت میکنه

در حال تثبیت وزن😎
2740
بله هم آزمون  هم کلاس هاش

من‌کلاساشونرفتم‌کلاس‌گزینه‌دومیرفتم‌ولی‌به‌نظرمن‌دی‌وی‌دی‌بهتره‌هزینشم‌دقیق‌یادم‌نیس‌بایدبپرسی

اگه‌ دوس داشتین‌ یه‌ صلوات‌ واسه سلامتی و شغلم بفرستین

برا زیست و فیزیک نشر الگو ک سطحش نسبت ب بقیه کتابا بالاتره و ادبیات هم کتابای مبحثی نشر الگو(علیرضا عبدالمحمدی)خیلی خوبه ادبیاتش حتما ی نگا بنداز

برا زبان شهاب اناری

دینی خیلی سبز

عربی درسنامه کتاب جمع بندی خیلی سبز خیلی عالیه( مولفش میلاد ناصح زاده ست)

ریاضی استادمون مهرو ماه رو پیشنهاد کردن ک ب نظرم خوبه

شیمی هم ک من از ابی قلمچی و خیلی سبز استفاده میکنم

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
اول تشریحی کار کن بعدم تست تست تست کتاب زیست خیلی سبز و فیزیک گاج و شیمی مبتکران عالین برا تست...تش ...

پس مشاور تاثیر داره 

من فکر میکردم چیز خاصی نباشه ولی یه مشاوره خوب پیدا میکنم که زیر نظر اون درسام پیش ببرم

من خودم از دی وی دی استفاده نکردم و پیشنهاد هم نمیکنم.چون بعضیا تنبلی میکنن ک سرموقع نگا کنن و هم ب قول دبیرمون باید با ی عالمه فرمولای مختلف بری سر جلسه و شاید از استرس فراموش کردی

با افتخار یه دورگه کورد و ترک😌ی چیزی ک همیشه بهش افتخار میکنم اینه ک تا حالا هیچ موجود مذکری رو تو زندگیم راه ندادم😉ب نظرم قشنگ تر از این نیست ک اولین عشق ی دختر باشی😌تاپیکای ترسناک منو تگ کنید🙏
پس مشاور تاثیر داره  من فکر میکردم چیز خاصی نباشه ولی یه مشاوره خوب پیدا میکنم که زیر نظر اون ...

مشاوره بستگی داره ولی به اون صورت تاثیر نداره در واقع

خودتون باید توی این دوسال تا سال کنکور روش برنامه ریزی و درس خوندن منحصر به خودتون دستتون بیاد

یه نسخه رو نمیشه برا همه پیچید که مشاورا اکثرا همین کارو میکنن

مشاوره بستگی داره ولی به اون صورت تاثیر نداره در واقع خودتون باید توی این دوسال تا سال کنکور روش بر ...

پس مشاوره برم یا نه 

به نظرم هفته اول مدرسه میرم یه بار ببینن کمکی میکنه یا نه

2706