2733
2734
ما خودمون عزیزم اول زندگی صفر مطلق بودیم سه سال تو ۴۸ متری مستاجر بودیم الان بعد ۹ سال پیشرفت کردیم ...

اره عزیزم همین درستشه این خانوم ک گفتن من از اول آدم پولدار انتخاب کردم ۲۰ سالشه رفته یه آقایی ک ۴۰ سالشه قبول کرده این خانوم بچه اش ده سالش بشه شوهرش عصا به دسته و سنش بالا تا بچه اش ۲۰ سالش میشه باباش ۷۰ سالشه تو اوج جوونی پدرش از دست میده این خانوم اصلا عقلانی ازدواج نکرده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره عزیزم همین درستشه این خانوم ک گفتن من از اول آدم پولدار انتخاب کردم ۲۰ سالشه رفته یه آقایی ک ۴۰ ...

ببین اگه واقعا طرفتو دوست داری و مطمئنی با عرضست بهش جواب بله بده..این تجربه منه بعد ده سال زندگی مشترک.. چون پول با تلاش به دست میاد ولی عشق و علاقه هرگز

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
ببخشید عزیزم میشه کمکم کنی ؟ من دوست پسرم خونه نداره ولی درامدش ۳۴ میلیونه و ۲۳ سالش هم هست ماشین سو ...

الان با ۳۰۰ تومن تو کلان شهر پیش خرید نمیتونی کنی. میتونی؟ قطعا باید یکی دو سال اجاره نشینی کنی یا رهن کامل فکر طبقه بالای خونه مادرشوهرم از سرش بیرون کن. بالاشهرم نگرفت یه جای متوسط هم خوبه. دو یا سه سال بشین.۱۰۰ بزار تو بانک رسالت ۶ ماهه. ۱۰۰ تومن وام بگیر. درامد شوهرت خوبه میتونه ۵ یا ۶ قسط بده.سر یک سال پولت شده ۵۰۰ تومن اینجوری سی درصد رو جور کردی پیش خرید کن. مابقی هم طی دو سال یا سه سال پرداخت میکنی.ولی دقت کن که برا چشم و همچشم بازی ریخت و پاش الکی نکنی ولی سرویس طلات رو خوب بردار. منم طلامو سنگین و شیک برداشتم ماه عسلم رفتیم روسیه.عروسی با ۱۰۰ نفر درجه یکا اروپایی گرفتم شبشم بلیط داشتیم رفتیم.آدم رو ماشین و بخاطر مجلس عروسی و پوشیدن یه لباس تور پف کرایه ای و یه مهمونی شلوغ و بی کیفیت که خودشو بدهکار نمیکنه. عاقل باش سرمایه شو نزار هدر بده

2731
چیزی ک واقعیت را گفتم بچت ۱۰ سالش بشه شوهرت عصا به دسته برو ک خیلی بدبختی 

حالا چهل سال که سهله ،شصت سالش هم تورو نمیگیره با این اخلاق گندت بشین تا بیان برات 

فوقش یه ادم گند اخلاق و بی تربیت مثل خودت بیاد سراغت ، شدت حسادت داره ازت میباره

بدبخت هم هفت جد آبادته 

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
بله یا باید رو پول پدر حساب کرد. یا روی حقوق شخصیش. پس داشتن شغل مناسب که گفتم واجب واجباته.

بله عزیزم باید مستقل بود 😊

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
اومد خواستگاری دوباره منم گفتم تو ک خونه نداری 

ینی فقط بخاطر خونه ردش کردی پس غرورو شخصیتت چی 

دختر 

بعد برگشتی به سن همسر اون کاربر گیر میدی  مهم این که ادم خوبی باشه و خوشبخت باشه پیشش نه اینکه گند اخلاق و ... باشه 

کاربری دست دونفر
ینی فقط بخاطر خونه ردش کردی پس غرورو شخصیتت چی  دختر  بعد برگشتی به سن همسر اون کاربر گی ...

والا آخه با یه ۴۰ ساله ازدواج کرده تازه تو همه تایپک ها هم میکه والا من ۲۰ سالم بود و شوهرم ۴۰سالش بود از خجالت هیچ جا نمی گفتم 

والا آخه با یه ۴۰ ساله ازدواج کرده تازه تو همه تایپک ها هم میکه والا من ۲۰ سالم بود و شوهرم ۴۰سالش ب ...

خب عزیزم چیزی از من و شما کم نمیشه که بگه لابد از انتخابش راضیه که میگه الانم دیگه اکثرا هم همین سن ازدواج میکنن دیگه وگرنه با پسر بچه باید تا اخر عمر بدویین

کاربری دست دونفر
خوب عزیزم به جاش یه پسر پیر انتخاب کردی ک تا میایی بچت ۱۰ سالش بشه باباش عصا به دست شده ما هم میتونی ...

۴۰ساله که پیر نیست که شما عصا بدستش کردی... ووااااا

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 
والا آخه با یه ۴۰ ساله ازدواج کرده تازه تو همه تایپک ها هم میکه والا من ۲۰ سالم بود و شوهرم ۴۰سالش ب ...

حتما شما محیط دانشگاهی یا علمی نبودید که ندید.... توی دانشگاه ما یک استاد ۳۹سال با یک خانوم ۲۰ساله ازدواج کردن... زوج خیلیییی خوبی هم هستن... توی محل کارم هم از این موارد بوده....برای چی روش نشه ادم بگه!!! مگه یک ادم بی فرهنگ پیدا شه بخواد دیگرانو مسخره کنه. 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد.