2733
2739
عنوان

لطفا کمک..افسردگی در مردان... آقایون نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3487 بازدید | 40 پست
واااای مرسی گلم خیلی زحمت کشیدی به خدا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️بقیه که الکی خوندن و رفتن حتی چند تا آقاهم بودن ...

قربونت چشم گلم حتما دعات میکنم همه چی درست میشه نگران نباش 😘❤️خدا بزرگه.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب شرایط کادر درمان خیلی سخته 

اونا خیلی بیشتر از مردم عادی دارن با این بیماری دست و پنجه نرم میکنن 

به نظرم همین که بدونه نگرانیشید و هنوز هم دوسش دارید خیلی کمک کننده هست ...سعی کنید روحیتون شاد باشه و باهاش حرف زدنی حرفای ناامید کننده نزنید 

مردا در همه حال دنبال محبت هستند حتی کلامی ...

Everything started from a dream❣️
خب شرایط کادر درمان خیلی سخته  اونا خیلی بیشتر از مردم عادی دارن با این بیماری دست و پنجه نرم ...

درسته عزیزم ولی کوچیک نمیشم به نظرت با محبت چون وقتی اون افسرده میشه خیلی محبت و توجه نداره بهم... ینی شما میگی به خاطر همون کارشه که اینطور شده؟ 😔😔😔میشه دوستم نداشته باشه دیگه؟؟؟ 

درسته عزیزم ولی کوچیک نمیشم به نظرت با محبت چون وقتی اون افسرده میشه خیلی محبت و توجه نداره بهم... ی ...

میدونی عزیزم این افکار باعث میشه خودتم افسرده بشی 

و هزار جور شک و بدگمانی به دنبالش بیاد 

نه گلم مطمئنا ایشون همونقدر دوست داره که قبلنا داشت شایدم بیشتر

ولی واقعا همه تحت فشار های روحی و روانی هستند اوضاع اصلا درست نیست درکشون کن و بزار بهت تیکه کنه تو روزای بدی که داره میگذرونه کنارش باش تو حال خوب که همه دور آدم هستن مهم روزای سخته

2740
میدونی عزیزم این افکار باعث میشه خودتم افسرده بشی  و هزار جور شک و بدگمانی به دنبالش بیاد  ...

اره گلم خودشم میگه درکم کن یا از صداش مشخصه غم داره یا اینکه وقتی میاد خونه کلا بیرون نمیره انگار خیلی افسرده شده به نظرت پس هنوزم دوستم داره؟؟؟ اخه گلم من کنارشم خودش خیلی اهل درد و دل نیست یا نمیاد بگه چی شده مي ریزه تو خودش و یهو میبینم تغییر کرده اصلا همچین روزایی سمتم نمیاد زیاد

به نظرت چی کار کنم که بیاد؟؟ من خودم برم سمتش ینی؟ کوچیک نمیشم؟؟؟

اره گلم خودشم میگه درکم کن یا از صداش مشخصه غم داره یا اینکه وقتی میاد خونه کلا بیرون نمیره انگار خی ...

خب مردا ذاتا دوست ندارن ضعفا و ناراحتیشون و کسی بفهمه 

نه کوچیک چرا؟؟

میترسم بخواد تنها باشه برم سمتش یه چیز بگه نمیدونم والا خودمم خیلی مغرورم متاسفانه 🤦🏻‍♀️😑

خب ازش بپرس بگو دوست داری پیشت باشم باهم وقت بگذرونیم تا یکم حال و هوات عوض بشه 

یا بگو دلم تنگته میخوام بیام دو دقه ببینمت بعد برم 

ببین چی میگه

خب ازش بپرس بگو دوست داری پیشت باشم باهم وقت بگذرونیم تا یکم حال و هوات عوض بشه  یا بگو دلم تن ...

مرسی عزیزدلم انشالله خودت خوشبخت بشی کمکات عالی بودن مهربون ❤️❤️❤️😍😍 بهش بگم بیا ببینمت  طوری نیست یا صبر کنم خودش بگه؟؟؟ پس بگم دوست داری پیشت باشم یا میخوای تنها باشی؟؟؟ 

مرسی عزیزدلم انشالله خودت خوشبخت بشی کمکات عالی بودن مهربون ❤️❤️❤️😍😍 بهش بگم بیا ببینمت  طوری ...

خواهش میکنم‌عزیز جان 

اره احساساتتو باهاش در میون بزار 

بزار راحت باشه باهات درد و دل کنه تا یکم از اون حجم فشار فکری و روحیش کم بشه تا بتونید رابطه اتونو مدیریت کنید

خواهش میکنم‌عزیز جان  اره احساساتتو باهاش در میون بزار  بزار راحت باشه باهات درد و دل کن ...

قربونت برم مهربون جان 😍❤️❤️❤️چشم پس بهش میگم اگه اینطوری خوبه.... 

دعا کن گلم برام خیلی شرایط بدیه واقعا نمیدونم چی کار کنم خیلی اوضاع بده 😔❤️

2706