2733
2739
بیشتر بگو :)) دوست دارم بشنوم

😅🌺

هيچي ديگه، تصميم گرفتم برم ايران و بگردم، يه كوله خوبو يه كفش خوب خريدم. سخت بود توي يه كوله و پر از وسايل مورد نياز براي چند ماه بزارم اما ديدم خيلي چيزا تو زندگي اضافي هستن و مورد نياز نيستن.(مثل ذهن انسان ها كه گاهي مطالب بيهوده و اضافي توش وجود داره). كوله و برداشتم و رفتم سفر.البته بگم ٣ماه تو سفر بودم بعد ٢هفته برگشتم خونه و دوباره ادامه دادم به رفتن.

من عاشق سفر و آدماي جديدم، اصلا آدم يكجا موندن نيستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۶سالمه لیسانسمو گرفتم ازدواج کردم تو شرکت همسرم کار میکنم کمک همسرم کردم تا برنامه ای نوشت ازش بهره برداری کنه و بتونه شرکتمونو راه بندازه الانم عضو هیت مدیره شرکتم ایشاا.‌‌ به زودی بشیم یه شرکت بزرگ و کارافرین پولساز

2728
بیا از این به بعد انجام بدیم  کلی کار نکرده داریم  که با توکل به خدا و اراده و برنامه ری ...

اوهوم موافقم

من ک تصمیم گرفتم برم سراغ پزشکی  امیدوارم پشیمون نشم

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
کلاس رفتی عزیزم؟ یا خودت تمرین کردی؟

کلاس البته از بچگی کلا خیلی میرقصم و عمم مربی رقص بود و باهام کار میکرد

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2740
منم اون رشته ای که میخواستم نشد رفتم رشته ای که دوست ندارم 

من الان تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم ولی واقعیت اینه که تمرکزم با اون موقع و ذوق و نشاطم کلی تغییر کرده ..

.Sit with winners, the conversation is different
بازم سوال برای مکان خواب استراحت چ میکردی؟ هزین کل سفرت چقد شد؟

من براي استراحت و جا سخت نميگرم(بعضي  از دوستام حتما بايد توي هتل بخوابن)

بعضي جاها مثل مازندران و گيلان و شهرهاي شمالي كه جنگل داشت، كمپ ميزدم و يا مردم شمال انقدر به ما مسافراي اين مدلي لطف داشتن كه اتاقاشون و مجاني يا نصف قيمت اجاره ميدادن.(كلا مردم ديدشون نسبت به كوله گردا خوب شده) ، بعضي جاها هم اتاق اجاره ميكردم يا بخت باهام يار بود و دوست پيدا ميكردم تو و شهر و بهم جا ميدادن.مثلا تبريز كه بودم، يه پيرزن بهم اتاق داد.هرروز برام غذا ميپخت.وقتي خواستم هزينه پرداخت كنم، پول نگرفت😍 گاهي هم كوله گرداي ديگه و ميديدم و باهم دوست ميشديم و تا صبح كنار هم زير آسمون شب ميمونديم(كوير)

٦ماه سفر كردم، كلا ٥ميليون شد😅😬

نا امید نشو  بشینی غر بزنی آب از آب تکون نمیخوره به اینو اون بسپر  خودت برو بیرون بگرد& ...

یه کار دست و پاشکسته ی تدریس دارم ولی خب کرونا تعطیلش کرد

تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم و دوباره کنکور بدم تا خدا چی بخاد..

.Sit with winners, the conversation is different
2706