2733
2739
عنوان

خوب شد پارسال لوازم برقی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 94 پست
اینا واجب نیس ک من اصلا از سرخ کن پلوپز بخار پز و... و خیلیا دیگه استفاده نکردم 

بخارشور به درد میخوره؟!من از خیلیا پرسیدم گفتن اصلا استفاده نمیشه واس همین نگرفتم

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خدا کمکشون کنه خیلی سخته

بعضی وقتا میگم شانس اوردم ولی الان چ فایده مستاجر تو این شرایط وحشتناک

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
2731
100 پارسال بود الان نزدیک 300 قیمتاشه من همه لوازم برقی رو گرفتم حتی TV

اهان پس رسمتون همه چی با دختره ما لوازم برقی بزرگ با فرش رو پسر میگیره

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
بخارشور به درد میخوره؟!من از خیلیا پرسیدم گفتن اصلا استفاده نمیشه واس همین نگرفتم

من استفاده میکنم سرانیکارو برق میندازه ولی ابجیم اصلا استفاده تمیکنه میگه با تی راحترم 

2740
ن من واسه جهازم ۶سال پیش گرفتم یبارم استفاده نکردم تو کمده فقط

پس نمیگیرم پولشو میدم یه چیز دیگه میخرم که به درد میخوره

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
من استفاده میکنم سرانیکارو برق میندازه ولی ابجیم اصلا استفاده تمیکنه میگه با تی راحترم 

به نظرت بگیرم یانه؟!

اگر عقدی که خوب کردی گرفتی وگرنه اشتباه کردی

خواهر شوهر من ۱۸ سال پیش بدو بدو رفت گرفت الان چهل سالشه مجرد اونهمه وسیله هم قدیمی و بدرد نخور گوشه انباری خاک میخوزه مجردا طلا بگیرن پس انداز کنن بهتره کی یدونه چه زمانی ازدواج میکنه اونم تو این اوضاع

پس نمیگیرم پولشو میدم یه چیز دیگه میخرم که به درد میخوره

اره من ن سرخ کن ن ماکروفر ن پلوپزو اینا ن حتی زودپز ن چای ساز ن سماور ن چرخگوشت هیچکدومو حتی یبار تو این ۶سال استفاده نکردم.واسه چای ک کتری قوری داریم چرخ گوشتم ک میدم بیرون گوشتو چرخ میکنه یا میبرم مادرم با چرخگوشت خودشون انجام میده چون بدم میاد کثیف میشه سرخ کنم ک دونفر بودیم دیگه به شستنو ایناش نمیرزید ماکروام ک فر،از داشتم از اون استفاده میکردم زودپزم ک از ظهر خورشامو میزاشتم نیاز به زودپز نیستش سماورم ک مهمون نمیاد خونمون با همون کتری قوری اوناییم که میان کفاف میده واقعا چرتو پرت زیاد خریدم موقع جهازم