2733
2734
عنوان

نامزدم هیچی نمیخوره بعدمیکه توول خرجی 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 48 پست
میگه همه چی میخورم😐 ولی نمیخوره کنسرویجات تعطیل سوسیس کالباس تعطیل جگیرمرغ دل مرغ هیچی نمیخوره

خب این چیزایی که گفتین منم نمی خورم، همسرمم نمی خورن

مثلا کشک بادمجون، حلیم بادمجون،کتلت، لازانیا،چیکن استراگانف، پیتزا مرغ، گراتین، سوفله، شامی با سیب زمینی سرخ کرده، ساندویچ مرغ،شنسل مرغ، خوراک مرغ، ماهی کبابی، دوپیازه میگو،تاس کباب،کباب تابه،ابگوشت اینا رو درست کنید برای شام که میان،همراهشم سالاد ،یا ماست اسفناج یا ماست و خیار، سبزی خوردن ،ترشی،لیمو بذارید

خب شوهر منم از مرغ بدش میاد مثل بقیه من نمیتونم تو خورشت مرغم سفید باشه یا لای برنج ب هیچوجه

خیلی چیزا بدش میاد مثلا ما مصرف مرغمون خیلی کمه دیدم بعصیا تو قیمه قورمه میریزن یا مرغشون سفیده شوهرمن ببینه بالامیاره😐😐منم فقط مرغ تازه باشه براش سرخ میکنم یعنی گرم خریده باشیم یا شنسل یا سوخاری این جیزا فقط.دیگه بقیه خورشتام باگوشت درست میکنم اگ باشه. ی مرغ ی ماهمون یا بیشترم میره😕😕

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728