2752
2734
من فقط معرفی کردم یه خانمه یه پسر رو معرفی کرد منم خونشون زنگ زدم گفتم بهش گفت شماره خونه رو نده شماره خودشو داد از خدا خواسته گفت اینو بده زنگ بزنن حالا قرار شد امروز مادر پسره زنگ بزنه
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سیمرغ جان ضعف مدیریته
من اوایل دنبال کار می دویدم ولی دیدم نه بابا کلا مدیرا هم خودشون نمی دونن چی می خوان
وقتی با روابط یه آدم بی تجربه مدیر می شه همینه دیگه
زندگی کنید برای رویاهایی که منتظر حقیقی شدن به دست شما هستند. شما فرصتی برای بودن دارید. پس ساکت ننشینید. بگذارید همه بدانند که شما با تمام توانایی ها و کاستی ها شاهکار زندگی خودتانید. کافی است لحظات گذشته را رها کرده و برای ثانیه های آینده زندگی کنید. چون رویاهایتان آنجاست و شما فقط و فقط یکبار فرصت زندگی کردن دارید .