2737
2734
عنوان

خانوما چرا من کرونا نميگيرم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 91 پست
عزیزم زیاد توجه نکن  کسی بخواد بمیره خب میره میمیره هزار راه وجود داره   نمیاد بگه میحوام ...

خانوم مرگ خودم تا ب حال هيچکسو نديدم 

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
عزیزم اینجور نیست که Oاصلا نگیرن کمتر میگیرن اما خب همون تعداد کم دیگه بستگی داره به بدن اون فرد مقا ...

از آسمون یدونه سنگ بباره حتما اون یدونه میخوره تو سر من😐😂😂

۲روز دوباره بدن درد دارم و تب و لرز ،بینیم هم کیپ شده . ولی سبکتر از دفعه قبلِ . 

دعا کن دوباره نگرفته باشم😥

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم یه سوال داشتم شماکه کرونا گرفتی احساس ضعف خیلی شدید داشتی ؟؟

اره عزیزم حتی توان نداشتم دستم رو بالا بیارم

خواب هم نداشتم فقط میفتادم

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
یا لرزش دست 

لرزش فکر نکنم🤔

ولی جونی انگار تو بدنم نبود 

نمیدونم زایمان طبیعی داشتی یا نه ولی دردش مثل زایمان بود😥 باردار بودم از شدت درد سینم به شیر افتاده بود😫

من برای دشمنم هم همچین روزی رو نمیخوام😣

2740
اره عزیزم حتی توان نداشتم دستم رو بالا بیارم خواب هم نداشتم فقط میفتادم

اخهه عزیزم الان منم از دیروز احساس ضعف شدید میکنم  شاید ۵بار دیشب ساعت ۱۲تا ساعت۵صبح همش یهو ضعف بهم دست میداد شدید باید سری یه چیزی میخوردم احساس میکردم یک هفته مثلا هیچی نخوردم  امکانش هست این هم کرونا باشه ؟؟یعنی ازمایش برم؟

لرزش فکر نکنم🤔 ولی جونی انگار تو بدنم نبود  نمیدونم زایمان طبیعی داشتی یا نه ولی دردش مثل زا ...

خدا این مریضی رو دور کنه راحت بشیم  الان من خیلی استرس دارم که نکنه باشه منم بدنم ضعیفه اما خوبه حدقل به خودم روحیه میدم چون گروه خونیمO ولی چه فایده خیلی بدنم ضعیفه 

اخهه عزیزم الان منم از دیروز احساس ضعف شدید میکنم  شاید ۵بار دیشب ساعت ۱۲تا ساعت۵صبح همش یهو ضع ...

نه عزیزم بدنت ضعیف شده

من دردای شدید هم کنارش داشتم

باردار نیستی🤔🤔

نه عزیزم بدنت ضعیف شده من دردای شدید هم کنارش داشتم باردار نیستی🤔🤔

نه بابا مگه کسی باردار باشه ضعف میکنه؟؟ضعف معلولی نیست یعنی اینجوری که مثلا شام خوردم بعد نیم ساعت دیگه یه لحظه یه ضعف شدید میاد تو معدم اصلا قبلش احساس نمیکنم ثانیه ی هستش 

خدا این مریضی رو دور کنه راحت بشیم  الان من خیلی استرس دارم که نکنه باشه منم بدنم ضعیفه اما خوب ...

نگران نباش عزیزم من باردار بودم این مرحله رو گذروندم 

من بعدش کم خونی شدید گرفتم و بدنم به شدت ضعیفتر شد 

تو ماه ۶تازه بدنم جون گرعته بود که مریض شدم ۴کیلو از دست دادم

بهداشت میگفت خانم یعنی از اول بارداری کلا نیم کیلو اضافه کردی😕

شما کرونا نداری عزیزم فقط بدنت ضعیف شده

قرص مولتی ویتامین بگیر بخور اگه کم خونی دادی قرص اهن بخور

من اول یک هفته بویایی و چشاییم رو از دست دادم بعد بدن درد گرفتم

دوس دارم بميرم ولي انگار کرونا هم منو نميخاد

عزیزم حداقل بفکر بقیه باش که شما میتونی ناقل بدون علامت باشی براشون

راه های خودکشی زیاده ازین دست بردار

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
نه بابا مگه کسی باردار باشه ضعف میکنه؟؟ضعف معلولی نیست یعنی اینجوری که مثلا شام خوردم بعد نیم ساعت د ...

اره بعصیا تو بارداری ضعف میکنن  

من سربچه اولم اینجور بودم😂😂