2737
2739

تا حالا از 3 شهر مختلف خرید کردم خدارو شکر دوتاش بد از 5 روز بدستم رسید ولی یکیش خیلی دیر اومد فک کردم کلاهبرداری بود 

ولی بد از دو یا سه هفته رسید😑🤷‍♀️

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از روبیکاذخرید داشتین تاذحالا

نه

زیاد روبیکا نمیرم

کانالهای تلگرام و سایتهای مختلف زیاد خرید میکنم مثل دیجی کالا،باسلام،علی کالا و...

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2731
تا حالا از 3 شهر مختلف خرید کردم خدارو شکر دوتاش بد از 5 روز بدستم رسید ولی یکیش خیلی دیر اومد فک کر ...

خداروشکر منم اخه صبحی ک همسرم میخواست بره کار دیگه اخرین تاکید را کرد گفت حواست باش کلاهبرداری نباشه

فراوون خرید داشتم

از جای معتبر بخر که خیالت راحت باشه

بله من تا الان راضی بودم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
ازکجا باید بدونیم

از پستا

من از یه کانال زیورآلات دست ساز میخرم، دو ساله فعاله و کار میکنه

تقریبا هر روز عکس کاراشو میذاره

تنها جایی که مجبورم قبل تحویل پول رو پرداخت کنم همونه، چون طرف مجبوره مواد اولیه مصرف کنه (نقره، برنج، طلا) 

ولی بقیه جاها که فروشنده هستن (روسری، کتونی، ظرف و ظروف) موقع دریافت جنس پول میدم

خداروشکر منم اخه صبحی ک همسرم میخواست بره کار دیگه اخرین تاکید را کرد گفت حواست باش کلاهبرداری نباشه

از پیج میخای خرید کنی یا کانال و گروه؟! 

موقع خرید حتمن دقت کن آدرس مغازه و شهر اون طرفو ببینی

حتمن شماره داشته باشه و شمارشو آدرسشو واس خودت یجا یاداشت کن

از پیامات باهاش اسکرین بگیر اگه دیدی نمی‌فرسته یکماه گذشت شاید کلاهبرداری باشه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
عزیزم پول را چه زمانی واریز کردی اول پول دادی یاذجنس را تحویل گرفتی؟

اول پول دادم اکثر اوقات یه بار هم از آگهی تلویزیون خرید کردم موقع تحویل پول دادم

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.