2733
2739
عنوان

امشب خواب ندارم برام دعاکنین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 33 پست
اره خداروشکر دستش بااب شستم لباساشم ب کل عوض کردم سرشم شستم داروی اهن و مولتی اون خانمه ک بهم داد به ...

خب پس خداروشکر رعایت کردی و خوشبختانه تا اینجا بچه ها مقاوم تر بودن اصلا نگران نباش،میتونی دارو ها رو هم بشوری ک خیال ات راحت باشه 

اره

خب پس خیالت راحت چیزی نمیشه 

افراد کرونایی وقتی ماسک دارم منتقل نمیکنن 

اما اگر ماسک نداشتن حتی به کسایی که سالمن و ماسک دارن احتمال ۵ درصد منتقل میکنن

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره

نترس هيچي نميشه منو شوهرم كرونا گرفتيم ولي دخترم نگرفت، عموم و زو عموم هم گرفتن ولي بچشون نگرفت تازه اينم كه ميگي ماسك داشته

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
2740
اره خداروشکر دستش بااب شستم لباساشم ب کل عوض کردم سرشم شستم داروی اهن و مولتی اون خانمه ک بهم داد به ...

نترس عزیزم هیچی نمیشه.تا خدا نخاد برگم از درخت نمیفته.توکل بخدا کن

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
از کجا میدونی اونزمان ناقل بوده در ضمن تحقیقات جدیدم نشون میده ک همه ی بیمارای کووید نوزده ناقل نیست ...

۱۰ ام بردمش دیروز جوابش مثبت شده

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته 

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
هیچی نمیشه به امید خدا منو چی میگی پسرم ختنه داره پتج روز دیگه خون خونمو داره میخوره چیکار کنم 

من برمیگشتم عقب اصلا پا نمیذاشتم اونچا بیخیال واکسن میشدم مال شما ک ختنس بندازش عقب خوب منم گفتم دخترمو ببرم گوششو سوراخ کنم اما صبرمیکنم

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍