2733
2739
عنوان

خیلی دلم میخواد ازدواج کنم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3106 بازدید | 95 پست
به دعا اعتقاد داری؟ یه چله بردار با نیت خالص انشاءالله به موقع اتفاق میوفته فقط سعی کن سخت گیر نباش ...

چرااا دیگههه سخت گیری کردم ک این شده متاسفانه

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اونموقع که خاستگار داشتی ازدواج میکردی! الان ما که نمیتونیم واست شوهر پیدا کنیم

مرسی عزیزم بابت همدردیت😂😂منو خندوندی عزیزم

2728
گلم‌مستقل هم باسه همینه. چ ربطی ب استقلال داره؟ اکه منظور مالیه، ک ربطی نداره . قضیه اینه ک یه حورای ...

اره حق باتویه ولی خیلیارودیدم زن ذلیلن حرف زن بیشترمیره تامرد برعکسشچم دیدم ک برعکس زیادتره

یه ماه دیگه 24 میشم

دیر هم نیست هااا😊😊😊

من ۲۶سالگی بودم و راضی بودم شاید شما هم یهو یه خواستگار برات بیاد و طی شش ماه اینده عقد باشی😍

من از هیچی خبر نداشتم

دوم عید خواستگار اومد

سوم نشان کردم

شش ماه بعدش عقد کردم

من اصلا فکرشو نمیکردم

برلی شما هم اینطور میشه

فقط امید داشته باش ب خدا و ازش بهترین ها رو بخواه که هم خودش خوب باشه هم خانوادش

که زندگی خوبی داشته باشی😊

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
ببین هرچیزی زمانی داره باید در زمانش رخ بده وچون الان داری به این موضوع فک می کنی برات پیش نمیاد این ...

چیکار کنم چنوقته ذهنم درگیرشه قبلن بهش فکر نمیکردم پس چرا اونموقع نشد نمیدونم حتما قسمتم نیس ک منم تشکیل زندگی بدم چی بگم

2738
دیر هم نیست هااا😊😊😊 من ۲۶سالگی بودم و راضی بودم شاید شما هم یهو یه خواستگار برات بیاد و طی شش ما ...

عزیزمممممم خیلی با حرفات انرژی مثبت دادی عالییی بودن حرفات انشالله ک همینطور میگی باشه فدات شم منو هم دعا کن عزیزم🙏❤😘

به وقتش بعدشم‌سنی نداری 

آخه فامیلامون همشون همسن من بچه دارن کجاش زوده از نظر خودم واقعا دیگه وقتشه دوس ندارم خونه بابام باشم دیگه از کنایه شنیدن خسته شدم از اینو اون چی میشه منم زودتر ازدواج کنم خوشبخت بشم آخه😢😔

آخه دیگه چقدر صبر کنم خسته شدم خونه بابام میخوام واقعا زندگیه خودمو داشته باشم عزیزم شما هم انشالله ...

منم همش تو دلم میگفتم چی میشه منم زندگی خودمو داشته باشم

با اینکه از زندگیم از همسرم از خانوادش خوانوادم از همه راضیم

با این همه خوبی یکجا که خدا بهم لطف کرده و داده و همیشه شکرشو میگم ولـــــــــی

الان میگم که دلم میخواد این دنیا تموم شه برم اون دنیا

که چی این همه زجر تو مملکت بی سر و ته

زندگی دنیایی واقعا مزخرفه مزخرفه

دلم بشـــــــدت اون دنیا رو میخواد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
آخه دیگه چقدر صبر کنم خسته شدم خونه بابام میخوام واقعا زندگیه خودمو داشته باشم عزیزم شما هم انشالله ...

فکر میکنی بعد از ازدواج زندگیه خودته 

جونم برات بگه چنین چیزی وجود خارجی نداره 

وقتی ازدواج کنی میشه زندگی خودتو و شوهرت و خانوادشو و خانوادت 

تاااااازه همه یادشون میفته تو هم هستی و راجع به ریز تا درشت کارات نظر میدن و زیر ذره بینی خطا هم کنی و اشتباهی داشته باشی نقره داغ میشی 

با بچه دار شدن یا نشدنم نگم برات دیگه خودت بخون 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
منم همش تو دلم میگفتم چی میشه منم زندگی خودمو داشته باشم با اینکه از زندگیم از همسرم از خانوادش خوا ...

عزیزمممم این حرفو نزن شما خیلی دلبستگی داری این دنیا اون همه آدم مهمترینش هم همسرت دوست داره درسته جامعه و مملکت بد شده ولی دیگه چیکار میشه کرد خدا خودش کمکمون کنه منم خیلی نگران آینده ام دیگه واقعا رد دادم هیچکس نمیتونه ازدواج کنه دیگه مگه اینکه شرایط خاص داشته باشه اصلن ذهنم درگیره عزیزم خیلی دلم گرفته بابت این زندگی 😢😔