2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Leila to zehne Paymane Faghad payman madaresho mibine shayadam baraye hamine ke ghors mikhore  ...

اره احتمالا 

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 
به نظرم داره با روح مادرش زندکی میکنه ...اونجا که میمان نیمرسه بتز یا لکسوز میگه بنز بنز بنز غیر طبی ...

اگه مادرش مرده خب طبیعتا سنگ قبر داشت نه اینکه بخواد با داییش برن سنگ قبر الکی درست کنن براش

2731
به نظرم داره با روح مادرش زندکی میکنه ...اونجا که میمان نیمرسه بتز یا لکسوز میگه بنز بنز بنز غیر طبی ...

چرا خیلی ،احتمالا توهماته پیمان باشه ،درکل لیلا عجیب غریبه

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 
2738

من چرا اینقدر از هدیه بدم میاد ؟😐😂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
راستی لیلا توهمات پیمانه یا واقعا زتدست  اخه دو فصل با یه لباس جز پیمانم با کسی حرف نمیزنه

تازه تو قبرستون میگفت کجا برم اینجا خونمه😶

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
به نظر من لیدا از لجش بره به هدیه بگه بکش کنار. یا به هدیه یا عمو هدیه بگه باباش رو فرهاد کشته

اره بابا مطمعن باش این کارو میکنه 

فرهاد هم اونقد عاشقش نیست ولی خب دیگه بدبختی اینجاس که قول ازدواج داده بهش 

ولی عشق واقعی فقط آرمان و زیبا☹❤این نشون میده عشق نه سن و سال میشناسه نه قیافه نه پول نه هیچ چیز دیگه ای

2706