2737
2734
😢 من به حیوونا علاقه دارم یه سری مامانم واسم اردک خرید اوردیم خونه یکم بعد مرد 😢 مامانم گفت غصه نخ ...

ما خودمون بچه بوديم خيلي جوجه اردك اينا داشتيم خب حياط داشتيم اونموقع 

هيچكدوم نميمردن.

ما تا جوجه تيغي هم برده بوديم خونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم از شمال واسم خرگوش اورد اسمشو گزاستم فَتَل بعد انقد ناز بود میخاستیم عید بریم مشهد اقا من هرچی گشتم نبود تا اینکه رفتیم مشهد نگو حرگوشم زیره ماشین لونه کرده اینهمه راه با ما مسهد اومد بعد اونجا یهو دیدیم خرگوش گفتیم عه ماله ماعه مامانم اینا گفتن نه بابا اون تهرانه اومدیم دیذیم فتل نیس اون خرگوشه من بوده 😯 

یه دونه مرغ کوچولو خرید جوجه بود اونو بزرگ کرد کاهو دادم سبزی دادم بزرگ شد ماه شد 😍تپل مپل شد تخم م ...

اره داداش منم سرشون ميبريد بزرگ ميشدن

دو تا اردك داشتيم دلمون نيومد سرشونو ببريم پير شدن مردن گوشتشون ريخت

2728
ما خودمون بچه بوديم خيلي جوجه اردك اينا داشتيم خب حياط داشتيم اونموقع  هيچكدوم نميمردن. ما تا ...

ما حیاط داریم درخت و اینا دوس دارم ولی اخرش میبرن سرشونو انگار بچمو کشتن خیلی ناراحت میشم خیلی بعده مدتها دلم غاز میخاد و یه قناری😍 بابام گفته میخرممامانمم همش دنبالشونه ولی نیس اینجا 

اره داداش منم سرشون ميبريد بزرگ ميشدن دو تا اردك داشتيم دلمون نيومد سرشونو ببريم پير شدن مردن گوشتش ...

تنها راهی که میدونم اینه خرگوشو برعکس کنید بعد با انگشتتون زیره شکمو ایناشو ماساژ بدین خوب میشه انشالله 

2740
يه راهكار بگو نميره حيووني

عزیزم بعضی از اون کسایی که خرگوش پرورش میدن نمیزارن اون بچه خرگوش از شیر گرفته بشه و همونطور وقتی که اون بدن بیشتر از سبزی و این ها به شیر احتیاج داره میفروشنش، ممکنه همین دلیل باشه آخه این خرگوش خیلی خیلی کوچیکه و مدلش مینیاتوری هست اما بازم خیلی کوچیکه...واقعا نمیدونم من تاحالا چند مورد دیدم تو خرگوش هام که خیلی کوچیک بودن و بیحال، ازشون نگهداری میکردم اما بازم مردن 🥺چون خیلی ضعیفن...من خرگوش هام جاشون خیلی بزرگ بود یک حیاط ۱۵۰متری...دقیقا نمیدونم مشکل از چیه..شایدم بخاطر جاشه که کوچیکه🥺

🤐
عزیزم بعضی از اون کسایی که خرگوش پرورش میدن نمیزارن اون بچه خرگوش از شیر گرفته بشه و همونطور وقتی که ...

اره منم گفتم ب خواهر شوهرم اين خيلي كوچولوه خريدي .نگهداريشون سخته

2706