2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون زنداداش بزرگه 🤪🤪🤪  (امیدوارم با یه کاربر دیگه اشتباه نگرفته باشم😁)

ببخشید شما همونی ک میخاستن خانواده شوهرت برای نی نی ت اسم انتخاب کنن؟ 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2740

استارتر کلا داری راهو اشتیاه میری خواهر ...اخه اصلا متوجه پ.ن. نشدی 😂😂

اون پ.ن که خوندی .با اون پ نه پ خیلیییی فرق داره 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
استارتر کلا داری راهو اشتیاه میری خواهر ...اخه اصلا متوجه پ.ن. نشدی 😂😂 اون پ.ن که خوندی .با اون پ ...

تو اشتباه تدر متوجه شدیا فازتون چیه خدایی من کی گفتم پ ن همون پ ن پ چقدددد گیرایییتون ضعیییفه اصلا خوندی پستارو عزیز دلم☹☹ی خانومی گفت پ ن همون پ ن پ ؟؟ منم گفتم ن با هم فرق داره معنیش شما چجوری متوجه میشین خدایی

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
پ.ن ربطی به پ ن پ نداره هااااا😐 پ.ن مخفف پی نوشت هست معمولا تو کتاب ها هم میبینیم پ ن پ یعنی پس ن ...

واقعااااا تو از اون پستم این نتیجه رو گرفتی ک من گفتم پ ن پ همون پ   ن؟؟؟خدایی من ینی گیرایی یعضیاتون در حد ... ببخشید😑

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁

زید و میدرستم که از  ۲۰  ۱۵ سال پیش که من یادمه استفاده میشه تقریبا میشه گفت الان دمدست .رلم خیلی وقته میگن چیز جدیدی نیست 

فقط کرش جدیده واسه من اونم بدم نمیاد خوبه آخه خودم از قدیم خیلی تو کار کرش بودم ولی اسم خودمو نمیدونستم فک کنم الان واسه اینکه اسم پیدا کردم ذوق زدم😁

2706