2733
2734
عنوان

یه نظر سنجی پوشکی 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 135 پست
من باشم دلم نمیاد بچه رو از خواب ناز بیدار کنم.. قبلنا اگه یکی از خواب بیدارم میکرد توانایی اینو دا ...

هههههه‌ بنظرت نمی‌سوزه ؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم قربونت خودت چطوری  دلم نمیاد بذارم اینجور بخوا به بازشم کنم می‌دونم بیدار میشه

ای جااانم😍😍 منم خوبم مرسی☺️🙏واسه من ک عوضش کردم شیر خورد خوابید

میخام مطمئن شم ک خابیده حتما 😂 بعد برم‌بخوابم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
خیلی پره؟؟  اگه خیلی نیست نه عوض نکن، ولی اگه زیاده عوض کن

آره پره 

دوراهی سختیه 

بیدار میشه واسه جونم خخخ

2728
هههههه‌ بنظرت نمی‌سوزه ؟

نه بابا واسه بچه‌های من که اینجوری نبود زود بسوزه..ولی اگه خیلی پره گناه داره عوض کن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
فقط جیش

پس ولش کن...البته بستگی داره که خیلیی جیش میکنه یا نه...من شب ساعت یازده اینا پسرمو عوص میکنم تا صب ساعت دوازده😁😁شاید یک یا دوبار جیش کرده تو پوشکش تو اون تایم.۱۸ماهشه...اما از ساعت دوازده طهر تا یازده شب کم‌کم سه بار عوضش میکنم چون جبران میکنه😂😂

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738
ای جااانم😍😍 منم خوبم مرسی☺️🙏واسه من ک عوضش کردم شیر خورد خوابید میخام مطمئن شم ک خابیده حتما 😂 ...

خدارو شکر

من خودم دیر می‌خوابم همیشه 

دوست دارم صبحا بخوابه باهام 

شب تا هروقت بیدار باشه مشکلی ندارم

پس ولش کن...البته بستگی داره که خیلیی جیش میکنه یا نه...من شب ساعت یازده اینا پسرمو عوص میکنم تا صب ...

ای جانم 

این جیش زیاد می‌کنه 😁😁😁

خدارو شکر من خودم دیر می‌خوابم همیشه  دوست دارم صبحا بخوابه باهام  شب تا هروقت بیدار با ...

حالا منم ۶ صبح تا ۲ ظهر خوابیدم . الان خوابم نمیاد😂

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
خدارو شکر من خودم دیر می‌خوابم همیشه  دوست دارم صبحا بخوابه باهام  شب تا هروقت بیدار با ...

خواب شب واسه بچه از واجباته..به خاطر رشد..حتما باید شب به موقع بخوابن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ای جانم  این جیش زیاد می‌کنه 😁😁😁

پس خانوم خانوما چاره ای نداری باید عوضش کنی.چندوقتشه؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706