2737
2734
عزیز دلم میگن که روح وقتی آزاد میشه حس اطرافو خیلی خیلی بیشتر از خود اون شخص درک میکنه یکم فکر کن ال ...

همه همینو بهم میگن.من نمیخام اذیت بشه بخاطرم ولی واقعا دست خودم نیس درسته سه سال ونیمش بود ولی همه زندگیمون بود.هرلحظه نبودنش احساس میشه.خدا برای هیچکسی روزایی ک من دیدم رو نخاد

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا به من میداد بدبخت میشدم به یکی دیگه میده حوشبخت میشه چرا منو جای اون نیافرید حالا خوبه شدم اف ...

عزیزم بحث شما و یه نفر دیگه نیست ، بعضی آدما جدا از هم زندگی عادیشون رو دارن ، سرنوشت هر کس بسته به انتخابایی که میکنه تا یه مسیری از زندگیشونو رقم میزنه ، گاهی رسیدن دوتا آدم به هم باعث خوشبختیشون نمیشه ، در آینده نچندان دور گره زندگی هم میشن ... اگه سریال گرگ و میش رو دیده باشین تا حدودی متوجه حرفم میشین ...

گاهی خدا به خیلیا بچه نمیده ، دیدم به زور از خدا بچه میخوان ولی به جرات میگم خیلیا رو دیدم بعد از مدت ها بچه دار شدن ولی یه مدت بعد تولد فرزندشون پدر خانواده از بین رفته !

نمونش تو بازیگرا خانوم زیبا بروفه عزیز ......

چند نفرم اطرافم دیدم .....

نمیدونم دلیلش چیه واقعا ...

یا اینکه خدایی نکرده بچه کسی معلول دنیا بیاد ، بسته به شرایط بدنی مادر یا اینکه خدا چیزی رو تو سرنوشت یک زوج میبینه که بچه معلول دنیا میاد ....

اینقدر عذاب میکشی با این بچه و روح و روانت داغوون میشه که آرزوی مرگ میکنی ...

این یکیم تو اطرافیانم دیدم ....

من دلایل خدا رو نمیدونم عزیزم ، درحد تحلیل و بررسی خودم حرفمو زدم ولی بدون حکمتی داره ...

صبر کردن و صبور بودن سخته ولی بنظرم چیزیو از خدا به زور نگیر ، گفتم که من بد پشیمون شدم 

..

عزیزم خیلی ناراحت شدم مطمعن باش اون جاش خیلی خوبه  و دوست نداره ناراحت ببینت  بچه نداری ...

نمیخاستم ناراحتتون کنم.نه ندارم.باردارشدنم مثل یه معجزه بود.نمیدونم چرا خدا داد ک بخاد اینجوری ازم بگیرتش.مطمئنم جاش خوبه ولی واقعا غیرقابلتحمله 

2731
همه همینو بهم میگن.من نمیخام اذیت بشه بخاطرم ولی واقعا دست خودم نیس درسته سه سال ونیمش بود ولی همه ز ...

از خدا میخوام صبر و صبر و صبر بهت بده خیلی ناراحت شدم برات برای عزیزت دعا کن ک جاش خوب باشه و حال دلتو خوب کن انشالله ک دیگه غم نبینی 

Kapoo
نمیخاستم ناراحتتون کنم.نه ندارم.باردارشدنم مثل یه معجزه بود.نمیدونم چرا خدا داد ک بخاد اینجوری ازم ب ...

عزیزم ان شا الله خدا خودش به بزرگی خودش جاشو برات سبز کنه که همه ی غم و غصه هات فراموش بشن ...😘

بعد از مرگ احتمال میدم وارد بعد دیگه ای از درک میشیم

یا با جسم دیگه متولد میشیم

خود مرگ رو نمیدونم

فکر میکنم مثل وقتی که کم کم داره خواب میبره ادم رو.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

اره

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2740
از خدا میخوام صبر و صبر و صبر بهت بده خیلی ناراحت شدم برات برای عزیزت دعا کن ک جاش خوب باشه و حال دل ...

ممنونم عزیزم خدا سلامتی بده بهت وعزیزانت رو برات حفظ کنه انشااله🌹🖤🖤

عزیزم ان شا الله خدا خودش به بزرگی خودش جاشو برات سبز کنه که همه ی غم و غصه هات فراموش بشن ...😘

ممنونم عزیزم.خدا عزیزانت رو برا حفظ کنه انشااله🖤🌹

عزیزم بحث شما و یه نفر دیگه نیست ، بعضی آدما جدا از هم زندگی عادیشون رو دارن ، سرنوشت هر کس بسته به ...

درست میگی عزیزم

ولی هیچکسی تو زندگی دیگری نیست

منم مدل خودم دارم زجر میکشم 😔😔😔

بعضی وقتا ادم مجبور به انتخاب میشه از ناچاری از بدبختی😔

2706