2733
2734

دنبال راهی برای اذیت کردن و تیکه و متلک انداختنن فقط و میدونم میشینن خوب فکر میکنن تا بعد ده پونزده روز که میرم خونشون چی بگن بهم منم هر بار جوابشونو دادم باز میرن میشینن فکر میکنن برای جلسه بعد چی بگن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ساده بودم وقتی ازدواج کردم از ته دل دوستشون داشتم خصوصا پدرشوهرم رو اونا هم دوست داشتن منو اما نگو به خاطر منافع خودشون منو میخواستند از روزی که دیدند دیگه پول خبری نیست رفتارشون عوض شد بعد ده سال فهمیدم خیلی خر بودم که فکر میکردم مادرشوهرم دوستم داره خدایی چرا اینقدر خر بودم 

2731
خیلی ساده بودم وقتی ازدواج کردم از ته دل دوستشون داشتم خصوصا پدرشوهرم رو اونا هم دوست داشتن منو اما ...

دور از جون خر نبودی دلت پاک و ساده بوده که فکر میکردی هر حسی تو داری اونا هم دارن... ولی عروس همیشه عروسه و هیچ وقت واسشون دخترشون نیستی... منم دقیقا بعد از ۱۰ سال با ی اتفاق فهمیدم که حتی دوسم ندارن و تمام کاراشون دروغ بوده... و اینکه دختر گلشون نیستم و  ببخشید( اون) شدم😁😁😁😁 یعنی اسمم رو هم نمیگن🤣🤣🤣🤣🤣

2738
دور از جون خر نبودی دلت پاک و ساده بوده که فکر میکردی هر حسی تو داری اونا هم دارن... ولی عروس همیشه ...

سخته و تلخ ای کاش یکی ما رو از اشتباه درمیاورد ولی خدایی هست بالاخره پاداش خوبیها یه جایی داده میشه

سخته و تلخ ای کاش یکی ما رو از اشتباه درمیاورد ولی خدایی هست بالاخره پاداش خوبیها یه جایی داده میشه

بله... ببین من به شخصه میگم‌این که واقعا آدما رو بد نمیدونستم و همه رو خوب میدیدم بخاطر تربیت پدر و مادرم بوده چون خودشون صفا داشتن عشق داشتن... ولی روزگار عوض شده ... نمیگم باید بد باشیم نه... ولی باید حد و حدود رو بشناسیم وبفهمیم هر کسی لایق عشق ورزیدن و محبت کردن نیست... شاید من و شما نوعی اینو دیر فهمیدیم و بهاش رو با شکسته شدن دلمون دادیم... ولی  میتونیم به بچه هامون درست آموزش بدیم که حداقل ضربه روحی نخورن... بخدا باورتون نمیشه من هنوز باورم نمیشه که اون همه باهاشون بی ریا بودم و دوسشون داشتم  حتی مثه پدر و مادر خودم دوسشون داشتم و احترام میزاشتم سر ی موضوعی چکارا که نکردن و روی واقعیشونو نشون دادم... من نمیتونم‌دورو باشم تنها کاری که میتونم‌بکنم اینه که ازشون فاصله بگیرم و همیشه یادم بمونه من فقط عروسشونم 

بله... ببین من به شخصه میگم‌این که واقعا آدما رو بد نمیدونستم و همه رو خوب میدیدم بخاطر تربیت پدر و ...

آره دقیقا درست میگی مربوط به تربیت پدر و مادر میشه بعضیها با اخلاق بزرگ شدن بی خیال خدا عاقبت شما و همه آدمهای ساده دل رو به خیر کنه عاقبت منم به خیر کنه