2737
2739
تا اینجا که چند تا غدای جدید و عجیب شنیدم ولی فک کنم از همه بدتر حلیم وقیمه اس !  عدس پلو رو ه ...

من سرخش هم می کنم خرما رو عالی میشه

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:

یه سری مامان بزرگم ماکارانیو قرمه سبزی که ازشب قبلش مونده بود قاطی هم کرد،داغ کرد آوردسرسفره منم مجبور شدم بخورم.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصفهانی ها گوشفیل رو با دوغ میخورن  همسرم خیلی تعریف کرد ولی من خوردم خوشم نیومد

اره مااصفهانیم میخوریم خیییییلی خوشمزه که 

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍
2738

کچاپ و برنج 

نون برشته شده و پنیر خامه ای و توت فرنگی

تن ماهی و زرشک

همش خودم ، خیلیای دیگشم یادم نمیاد

امتحان کنین خوشمزه میشه😍

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706