2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از بين اين ضد افتابا كدومش پوشانندگيش بيشتره؟؟و قيمتام اگه ميدوني بگو

اس وی ار از همشون بهتر 

اس وی ار 350 تا 400 دقیق نمدونم 

نوروا در حد اس وی ار 

سان شیلد هم 88 انواری

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
برا چه پوستایی؟ شما راضی ؟ چنده؟ مارکش سان شیلده؟

من سه مدل گفتم منظور شما کدوم 

سان شیلد 88 تومن ایرانی برا همه پدستی 

اس وی ار عالی بستوی داره پوستت جی باش قیمتش شاید 350 تا 400 گیر نمیاد گرنه خودم ازش میخریدم 

نوروا تعریفشو شنیدم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
عریزم‌ کی ده تومنی خریدی الان پیدا نمیشه دیگه

😂 😂 😂 چرا حدود دو هفته پیش پیش از ی لوازم ارایشی 8 تومن بود 

اتفاقا 

اس وی ار از همشون بهتر  اس وی ار 350 تا 400 دقیق نمدونم  نوروا در حد اس وی ار  سان ...

ممنون عزیزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من شنیدم بیزانس خیلی پوشاندگی داره

ممنون عزیزم الان سرچ میکنم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706