2733
2739
عنوان

سیسمونی پسرم + هنر دست مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 12791 بازدید | 306 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد بدم میاد اسمارو به دو‌گروه جدید و قدیم تقسیم میکنن بعضیا 

اسما یا قدیمین یا در اینده قدیمی میشن 

پس کلا ب نظر من عاقل اونه که اسم قشنگ با معنی خوب انتخاب کنه💓😍

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
چقدر کند میاد  حلقه در نمدی ک همش کار دست مادرمه

وای چیزی که ادم مادر بزرگش درست کنه واسش باارزش تراز جواهرهههه😍😍😍😍😍

ننه جون کجایی دلم برات یه ذره شده😢😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2728
اسمشو میخوای بذاری حسین ؟یه کم قدیمیه بنظرم .بذارش لااقل امیرحسین که امروزی باشه

خب شاید سلیقه ی شما نیست این اسم.از نظر خیلی ها که عاشق اهل بیت علیهم السلام هستن خیلی هم قشنگه.حسین عشقه بنظرم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2740

اسم هایی که الان مده هم ۲۰ سال دیگه دمده میشه

اتفاقا اسم هرچی ساده تر بهتر

اسامی ائمه همیشه مدن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
انقد بدم میاد اسمارو به دو‌گروه جدید و قدیم تقسیم میکنن بعضیا  اسما یا قدیمین یا در اینده قدیم ...

وای منم

بابا اسم اسمه دیگه

مهم این هست که بامعنی و قشنگ باشه واسه پدرمادر

جدید قدیم چیه هی میگن آخه