2737
2739
عنوان

ریزش سکه و طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ارزون میشه و میاد تا چند؟

ان شاالله.طلا هم مثل خیلی چیزای دیگست تو یه مدت کوتاه بیشتر از دو برابر شده حالا یه ذره میاد پایین هممون ذوق زده میشیم.

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 

طلا ک ۹۳۰ ریزش چی

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2728
این یه اصلاح هست بعداز یه رشد زیاد یه اصلاح لازمه  تا تو این قیمتها تثبیت بشه و کف سازی کنه و د ...

عزیزم شما تو بورس هستین؟ من امروز کد بورسیمو گرفتم 

کدوم برنامرو برای خرید و معامله باید نصب کنم؟ 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
2738

طلا از ۱۰۰ تومن اومده این قیمت حالا واسه یکم ارزون شدنش داریم شکر میکنیم😏😏این ارزونی هم الکیه مثل پارسال که یکم اومد پایین عوضش امسال دو برابر شد

جی بگم خدا رحم کنه بهمون زیر این فشار اقتصادی

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
عزیزم شما تو بورس هستین؟ من امروز کد بورسیمو گرفتم  کدوم برنامرو برای خرید و معامله باید نصب ک ...

سلام عزیزم مبارکه کدوم کارگزاری هستی؟برنامه نمیخواد با کروم اسم کارگزاری و بنویس و ورود و بزن بعد کد کاربری و رمز عبور و وارد کن 

سلام دوستان ببخشید من حدود ده میلیون پول دارم بنظرتون الان طلا بخرم ضرر میکنم چون میخوام پس انداز کنم ، اگه الان نگهدارم تا سال اینده امکانش هست گرون بشه ، حالا بنظرتون طلا بخرم یا دلار؟ لطفا کمکم کنید

خدایا چی میخواستیم و چی شد!