2737
2739
این اتاق خواب خودتونه یا اتاق بچه اس؟ میز آرایش در کنار وسایل بچه

اتاق دخترم هست  این میز آرایش مال سرویس خواب قبلیمون بوده  جدید خریدیم فعلا اینو نگه داشتیم برا دخترم وسایلاش بزاریم داخلش تا براش بدیم یه میز آرایش بسازن

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
دلم میخواد منم بچه داشتم اینجوری میکرد

هیچ وقت تو زندگیم فکر نمیکردم بخاطر نداشتن بچه بغض کنم،زمان چیز عجیبیه...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي سخت نگير ادم بچه دار كه نبايد همش خونه اش مرتب باشه بزار شلوغ بكنه بازي اش تموم شد خوابيد يهو ج ...

آره الان همینجور داره بازی میکنه   بعد جمع میکنم

واا خیلیا رو سیسمونی واسه بچه میز ارایش میخرن

حالا چرا وا با یه عالمه الف😂😂😂😂😂مگه چی گفتم ؟

سوال پرسیدم اونم از استارتر عزیز😂

من تابحال ندیده بودم میز آرایش برای اتاق بچه

ما تخت و کمد و دکور و میز تحریربه همراه صندلیش می‌دیم روی سیسمونی اگر اتاق بچه جا داشته باشه یه دست مبلمان کودک هم می‌دیم

اما میز آرایش تابحال ندیده بودم

فکر کردم اتاقاشون ادغام شده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
اتاق دخترم هست  این میز آرایش مال سرویس خواب قبلیمون بوده  جدید خریدیم فعلا اینو نگه داشتی ...

خوب کردید عزیزم

فدات عزیزم 

برای نی نظمی های بچه هیچوقت حرص نخور

با همین شیطنت ها بزرگ میشن

سعی کن یادش بدی وقتی بازی می‌کنه خودش وسایلش رو جمع کنه

2738
حالا چرا وا با یه عالمه الف😂😂😂😂😂مگه چی گفتم ؟ سوال پرسیدم اونم از استارتر عزیز😂 من تابحال ند ...

من عادت دارم واااا رو اینطوری مینویسم مگه ربطی داره به اینکه شما چی گفتید 😐😐😐😐😐😐ما میخریم و لوسیون و پودر اینجور چیزای بچه رو میزاریم

برای نی نظمی های بچه هیچوقت حرص نخور با همین شیطنت ها بزرگ میشن سعی کن یادش بدی وقتی بازی می‌کنه خ ...

آره درست میگین  یادش میدم  همیشه ولی کلا وقتی پیشش نباشی همچی رو میریزه بهم با همچی میخواد بازی کنه   ولی اگه پیشش باشم  نرتب تره  هر چیزی بر میداره میزاره سرجاش ولی دیگه بچه همینه  

من عادت دارم واااا رو اینطوری مینویسم مگه ربطی داره به اینکه شما چی گفتید 😐😐😐😐😐😐ما میخریم و لو ...

ما لوازک بهداشتی و اینا رو میذاریم توی کشو های ویترین که ست سرویس خواب بچه است

2706