2733
2739
عنوان

از دست دادن حس بویایی...

| مشاهده متن کامل بحث + 4654 بازدید | 65 پست
واسه من ۵ماهه برنگشته 

مال من برگشت بعد از 17روز

البته من خيلی تحریک‌ کردم تا اومد تا تونستم زنجبیل و دارچین بو کردم

ویکس گرفتم جلو دماغم تا تحریک بشه از همون اول پیگیر چشایی و بویاییم بودم 

تا میتونی چیزای که میدونی باعث میشه حس بویایی برگرده بو کن بخصوص لیمو تازه 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه ماه ونیم پیش گرفتم.... آره بعد 17 روز برگشت نه تو خونه بودم بیمارستان بدتر میکنه آدمو  م ...

عزیزم یه اسکن بدی بد نیستا ۴۰۳۰ زنگ بزن راهنماییت میکنن همسر من بجز از دست دادن بویایی هیچ علامتی نداشت هیچی ولی ریه ش درگیره ولی خب کمه درصدش  الان دارو میخوره

دقیقا منم همینجورم الان امروز حس بویاییمو از دست دادم عصر میخوام برم واسه تست دارم میمیرم از اس ...

منم نفهمیدم از کجا گرفتم 

استرس بدترت میکنه 

من حتی تست هم ندادم 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
2728
چجوری تحریک کنه؟؟؟

هر روز ۴رایحه رو دو بار در روز بو کنین چن ثانبه که بهترینش دارچین.آویشن.لیموترش .هست .و عنبر نسارا هر روز دود کنین.و قطره گل بنفشه هر شب تو بینی میریزم .و روزی چن بار عطرهای مختلف رو بو میکنم خداروشکر روز ب روز بهتر شده و تو این ۱۸روز مرتب این کارها رو میکنم

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
عزیزم یه اسکن بدی بد نیستا ۴۰۳۰ زنگ بزن راهنماییت میکنن همسر من بجز از دست دادن بویایی هیچ علامتی ند ...

من آزمایش خون و ادرار   دادم 4030 هم زنگ زدم بهم گفت کرونا داری... ریه اصلا درگیر نبود چون تنگی نفس و سرفه نداشتم مال من زده به گوارشم اسهال شدید داشتم تا 3 روز 

هر روز ۴رایحه رو دو بار در روز بو کنین چن ثانبه که بهترینش دارچین.آویشن.لیموترش .هست .و عنبر نسارا ه ...

داروی خاصی هم مصرف میکردید؟؟؟؟برا درمان کرونا میگم

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2740
من آزمایش خون و ادرار   دادم 4030 هم زنگ زدم بهم گفت کرونا داری... ریه اصلا درگیر نبود چون ...

مامان من الان هیچ کدوم از این علامتهایی رو که میگی رو نداره فقط بویایشو از دست داده🙄🙄نمییتونمم  پیشش بریم‌می ترسیم واقعا کرونا باشه

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
مامان من الان هیچ کدوم از این علامتهایی رو که میگی رو نداره

پس چه علائمی داره؟ 

من روز اول بدن درد اونم فقط پاهام شدید درد مبکرد تب خفیف و سردردخفیف

روز دوم گلو درد خفیف و بیحالی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی شدید وعرق خیلی میکردم

روز سوم هم اسهال که تا سه روز داشتم از نوع شدیدش و خیلی خیلی خیلی خیلی عرق میکردم تا یه هفته و حس بویایی و چشایی نداشتم تا 17 روز 

ایشالا که ریه درگیر نباشه ولی همسرم سرفه و تنگی نفس نداشت ولی ریه ش درگیره متاسفانه

ای وای چقدر حالم‌ بد شد😖😖😖😥😥😥مامانم کلا ریه هاشم‌حساسه چکار کنم خدایا بهشم بگم‌میترسه

ایشالا که ریه درگیر نباشه ولی همسرم سرفه و تنگی نفس نداشت ولی ریه ش درگیره متاسفانه

من زده بود به گوارشم اسهال شدید داشتم 

سی تی هم دادم بعدش اصلا ریه درگیر نبود 

ولی اسهال پدرمو در اورد 

مامان من الان هیچ کدوم از این علامتهایی رو که میگی رو نداره فقط بویایشو از دست داده🙄🙄نمییتونمم &nb ...

عزیزم واقعا کروناست متاسفانه ایشالا بسلامتی میگزرونن این دورانو شما مراعات کنید پیشش نرید واسش سوپ ببرید

2706